O NAS

Jabłoń Lake Resort to schowana w sercu Puszczy Piskiej oaza spokoju i przyrody, w której można odsapnąć od zgiełku świata. To 500 metrów linii brzegowej pierwszej klasy czystości jeziora Brzozolasek z takimi rybkami jak: okoń, płoć, szczupak czy leszcz. To 10 hektarów terenu z przestrzennie rozplanowaną infrastrukturą – by każdy znalazł swoje miejsce.

To 3 standardy zakwaterowania:

Pokoje nad jeziorem de lux. Ten pokój to rarytas o podwyższonym standardzie, który na pewno Cię zadowoli. Mamy ich tylko 10, a każdy czeka na Twój przyjazd.

Każdy z 10 domów mazurskich podzielony jest na dwa indywidualne  dwuosobowe pokoje, do każdego z pokoi przynależy łazienka w skandynawskim stylu oraz taras.

Pokoi pruskich mamy 21, ale nie ma dwóch takich samych. Każdy jest zaaranżowany w wyjątkowy sposób, ma tylko dla siebie charakterystyczny wystrój i klimat.

Żyjemy tu w zgodzie z otaczającą nas naturą, dlatego Jabłoń ma tyle oblicz co pór roku.

Latem zachwycisz się kolorami, prywatną plażą, 5 pomostami. Skorzystasz z kajaków, rowerów wodnych, łódek, sup – ów. Wypożyczysz rower górski i ruszysz jedną z wielu malowniczych tras rowerowych. Weźmiesz kijki do nordic walking, żeby znaleźć w lesie największego borowika. Weźmiesz udział w naszych warsztatach kulinarnych. Zimą przysiądziesz przy kominku z książką w rękach. Wsiądziesz w sanie, weźmiesz udział w kuligu, który zakończy się pieczeniem prosiaka i testowaniem domowych nalewek. Wepniesz narty biegowe i przejedziesz się specjalnie przygotowanymi trasami biegowymi. Włożysz łyżwy i pojeździsz po zamarzniętym jeziorze. Wiosną, żeby obudzić się do życia razem z pierwszymi rodzinami kaczek i łabędzi, poćwiczysz jogę i wypijesz napój imbirowy.

Na stałe współpracujemy z wieloma firmami, które regularnie korzystają z naszych 5 sal konferencyjnych – dając swoim współpracownikom szansę na owocne szkolenia, a po nich relaksu w naszym wellness.

W Restauracji Imbirowy Sad stawiamy na smak i sezonowość. Zaskoczymy Cię potrawami kuchni regionalnej i tureckiej. Zapraszamy Cię, byś skorzystał z tego, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wspólnie z nami inspirował się ludźmi i naturą.

Możliwość przyjazdu z pupilem, zakwaterowanie w Domach mazurskich – 60zł/doba