BEZPIECZNY RESORT

Zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest dla nas najwyższą wartością. Czas pandemii zmienił nasze życia. Wprowadziliśmy szereg rozwiązań, które zapewnią Ci bezpieczne wakacje i umożliwią pełen relaksu wypoczynek. Nie musisz rezygnować z atrakcji na świeżym powietrzu, aby czuć się komfortowo – Mazury to zdrowie w pigułce!
Nasza polityka bezpieczeństwa obejmuje współpracę z certyfikowaną firmą Pest Control, która dba o regularną dezynfekcję całego terenu Jabłoń Lake Resort: kortów tenisowych, pokoi hotelowych, Restauracji Imbirowy Sad i innych przestrzeni otwartych dla gości. W recepcji nosimy maski i przyłbice ochronne, stosujemy jednorazowe rękawiczki, a także dezynfekujemy klucze. Lada wraz z terminalem jest dokładnie czyszczona po każdym kontakcie z gościem.

Z największą starannością dbamy również o bezpieczny wypoczynek w pokojach – higieniczne, sanitarne warunki to nasz priorytet! Odkażamy wszystkie płaskie powierzchnie (drzwi, klamki, czajniki, blaty i parapety), pościele i materace pryskamy obowiązkowo środkiem dezynfekującym do tkanin, a łazienki, wykładziny lub inne tkaniny materiałowe dodatkowo oczyszczamy przy pomocy pary – para ma ok. 140-170°C, dzięki czemu skutecznie usuwa wirusy i bakterie. W Twoim pokoju nie ma miejsca na zarazki.
Sprzęt wykorzystywany na terenie obiektów sportowych lub rekreacyjnych, taki jak: rakiety tenisowe, rowery turystyczne, sprzęty wodne czy piłki, jest każdorazowo dezynfekowany po powrocie z wypożyczenia.
Wszystkie zamknięte pomieszczenia są regularnie wietrzone, aby zapewnić stałą cyrkulację powietrza.

Sama lokalizacja Jabłoń Lake Resort pomaga w utrzymaniu sanitarnego porządku, zapewniając Ci bezpieczne wakacje w czasie epidemii – Mazury to idealne miejsce, aby wypocząć. Dlaczego? Szeroka, zielona połać traw, ogrodu i lasu, w bezpiecznej oddali od dużych aglomeracji miejskich i obfitość świeżego powietrza wpływają na to, że pobyt u nas sprzyja regeneracji zdrowia.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami prowadzonej przez nas polityki bezpieczeństwa. Gwarantujemy Ci pełen komfortu, spokojny wypoczynek.

Polityka bezpieczeństwa w Jabłoń Lake Resort

Protokół dezynfekcji

Certyfikat jakości procesu prania

Zachęcamy ponadto do śledzenia rzetelnych informacji na temat koronawirusa SARS-CoV-2. Jakie są objawy zakażenia ? Co robić, gdy podejrzewamy zakażenie? Gdzie znajdują się najbliższe szpitale zakaźne? Jakie są aktualne obostrzenia? Wszystkie te informacje i więcej znajdziecie na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus.