BON TURYSTYCZNY

Niechaj wakacje trwają przez cały rok!  Zapoznaj się z ofertą rodzinnego wypoczynku w Jabłoń Lake Resort.

Nie ma nic lepszego niż czas spędzony z bliskimi w pięknym miejscu! W Jabłoń Lake Resort proponujemy niezapomniany wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Zachęcamy do rezerwacji nie tylko poprzez szeroką, atrakcyjną ofertę, ale też fakt honorowania wprowadzonego w 2020 roku Bonu Turystycznego. Odkryj Mazury od ich najpiękniejszej strony, korzystając z programu skierowanego do polskich rodzin!

Na terenie naszego resortu znajdziesz 10 hektarów naturalnych terenów przystosowanych do swobodnej rekreacji w pobliżu jeziora Brzozolaseki Puszczy Piskiej. Wykorzystując Bon Turystyczny na Mazurach, masz okazję poznać z bliska największy kompleks leśny na tym obszarze, a także okolice, w których czyste powietrze i brak hałasów pozwalają złapać oddech i odpocząć od codziennych obowiązków. Jabłoń Lake Resort znajduje się na liście Polskiej Organizacji Turystycznej, a więc możesz u nas wykorzystać Bon Turystyczny, który aktywujesz na Platformie Usług Elektronicznych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (PUE ZUS). Termin realizacji bonu to 31 marca 2023 roku, ale nie czekaj aż tak długo, żeby odwiedzić Mazury i Jabłoń Lake Resort. Przyjedź przy najbliższej okazji!

Jako rodzina otrzymujecie u nas doskonałe warunki do spędzenia cudownych, wspólnych chwil, wzmacniających relacje i pozostawiających wyjątkowe wspomnienia. Dużym uznaniem cieszy się nasza kuchnia. Restauracja nad jeziorem Imbirowy Sad to magiczne miejsce, w którym zwracamy się ku naturze i słuchamy pór roku. Zlokalizowana jest tuż nad samym jeziorem, wieczorami możecie więc podziwiać wspaniałe zachody słońca. Stawiamy na produkty regionalne wysokiej jakości. Posiadamy certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego Warmii Mazur i Powiśla. Gotujemy naturalnie, bez konserwantów. Dla Was wygniatamy własnoręcznie pierogi i kopytka, dla Was wędzimy ryby i mięsa oraz każdego ranka wypiekamy chleb według rodzinnej receptury – sekretu przekazywanego z pokolenia na pokolenie.

Bon Turystyczny możesz wykorzystać do opłacenia pobytu w pokojach w Domu nad Jeziorem, Domu Pruskim lub Domach Mazurskich. Nie zapomnij o sprawdzeniu aktualnego obłożenia i zarezerwuj nocleg, dzwoniąc lub korzystając z internetowego formularza. Do Jabłoń Lake Resort chętnie przyjeżdżają nie tylko Goście zainteresowani ofertą weselną lub szkoleniowo-konferencyjną, ale przede wszystkim rodziny, które spędzają dobry czas poza wielkomiejskim gwarem, z dala od smogu czy żmudnych obowiązków.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z możliwościami wykorzystania Bonu Turystycznego, zadzwoń do pracowników naszej recepcji, a na pewno uzyskasz wyczerpujące odpowiedzi. Czeka na Was ponad 10 ha terenu zielonego i wiele wspaniałych aktywności: kąpiele w pierwszej klasy czystości jeziorze, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw, przejażdżki bezpiecznymi ścieżkami rowerowymi oraz szutrowymi szlakami Puszczy Piskiej, rodzinne wyprawy na grzyby, w które obfitują okoliczne lasy, spacery z kijkami do nordic walking, lekcje tenisa ziemnego dla dorosłych i dzieci, rodzinne wieczory z planszówkami i kubkiem aromatycznej czekolady czy klimatyczne ogniska z pieczeniem kiełbasek pod gwiazdami. To tylko przykładowe propozycje dla rodzin, które w 2020 roku otrzymały wyjątkową możliwość uzyskania dofinansowania pobytu między innymi w naszym resorcie.

Poznajcie Jabłoń i zagwarantujcie unikatowe wrażenia swoim pociechom!

Jak skorzystać z bonu?
Jak płacić bonem?