Boże Narodzenie na Mazurach

23-27.12.2020

Aktywnie na świeżym powietrzu, intymnie w strefie SPA, rodzinnie wraz z dziećmi przy blasku ogniska i specjałach prawdziwej mazurskiej kuchni? Zaprojektujcie własny plan na świąteczny wypoczynek!

Tak dobrze widzicie. Nie ma pakietu. Nie ma harmonogramu i sztywnego planu niczym rozkład jazdy PKP. Nie mówimy, że żeby być z Nami musicie przyjechać dzień przed, kiedy w Wigilię trzeba jeszcze na chwilę zajrzeć do pracy lub wyściskać przyjaciół i wymienić bożonarodzeniowe drobiazgi. Nie w głowie nam lunch bufet 13-15:00, z którego żal nie skorzystać bo opłacony, kiedy macie w tym czasie ochotę na długi zimowy spacer po lesie, łyżwy z dzieciakami, gorącą czekoladę przy lekturze ulubionej książki czy rodzinny turniej planszówek. Nie będzie tematycznych wieczorów, bo może zamiast nich cenniejszy jest dla Was czas spędzony we własnym rodzinnym gronie, intymnie. Może lepiej pośmiać się z babcią i dziadkiem, snując dawne historie i świąteczne opowieści przy trzaskającym płomieniu ogniska.

Niech to będzie cudownie leniwy czas, daleki od ASAP-ów, dedlinów i tego co musicie. Wypoczywajcie jak lubicie najbardziej, we własnym rytmie! Zbudujemy Wam piękny fundament dla niezapomnianych rodzinnych świąt: ukryjemy Was w majestatycznej ciszy Puszczy Piskiej, nad bajkowym jeziorem, które zimą całkowicie zamarza oddając Wam do dyspozycji najpiękniejsze lodowisko na Mazurach, ugotujemy tradycyjne wigilijne potrawy, wypełnimy Jabłoń zapachem igliwia, pierników i domowego ciasta.

Zbudujcie lub pielęgnujcie swoje własne tradycje świątecznego wypoczynku!

 

Boże Narodzenie na Mazurach: 23-24.12 oraz 25-27.12.2020
Cena za dobę
pokój 2 osobowy w Domu Pruskim 300 zł
pokój 2 osobowy w Domku Mazurskim 360 zł
pokój 2 osobowy w Domu nad Jeziorem 400 zł
Dzieci do lat 6 w pokoju z Rodzicami – GRATIS.
Dzieci 7-12 lat w pokoju z Rodzicami – 50% ceny.
Dzieci powyżej 12 roku życia w oddzielnym pokoju liczone są jako osoby dorosłe.
Zostańcie z nami dłużej! Za 4 noc zapłacisz 30% mniej. O szczegóły zapytaj w Recepcji!
Cena zawiera:

 • Pobyt w pokoju 2 osobowym w wybranym standardzie
 • Mazurskie śniadanie
 • 30 min seans zapachowy w saunie
 • Bezpłatnie: wypożyczalnia kijków do nordic walking, łyżew, kącik dla najmłodszych (świąteczne malowanki, bożonarodzeniowe filmy rodzinne i animowane, gry planszowe), bilard, piłkarze barowe
 • Wieczorami: zimowe ogniska nad jeziorem – zestawy ogniskowe z kiełbaskami i grzanym winem lub gorącą czekoladą za dodatkową opłatą rezerwuj wcześniej w Restauracji
 • Opłatę parkingową oraz klimatyczną

 

24-25.12.2020 Wigilia Cena za dobę
pokój 2 osobowy w Domu Pruskim 630 zł
pokój 2 osobowy w Domku Mazurskim 690 zł
pokój 2 osobowy w Domu nad Jeziorem 780 zł
Dzieci do lat 6 w pokoju z Rodzicami – GRATIS.
Dzieci 7-12 lat w pokoju z Rodzicami – 50% ceny.
Dzieci powyżej 12 roku życia w oddzielnym pokoju liczone są jako osoby dorosłe.
Cena zawiera:

 • Pobyt w pokoju 2 osobowym w wybranym standardzie
 • Wcześniejszy check-in w miarę dostępności miejsc
 • Dla Dzieci: popołudnie z dekorowaniem pierniczków i świątecznym bajaniem
 • Tradycyjna kolacja wigilijna z 12 dań z pakietem napoi bezalkoholowych
 • Wspólne śpiewanie kolęd
 • Wizytę Świętego Mikołaja, wręczenie prezentów przygotowanych dla najmłodszych
 • Uroczyste śniadanie Bożonarodzeniowe

 

Czas wolny

W Restauracji Imbirowy Sad skosztujecie popisowych dań Szefa Kuchni oraz tradycyjnych świątecznych wypieków. Z kubkiem prawdziwej belgijskiej czekolady lub kieliszkiem starannie dobranego wina odpoczniecie przy kominku, delektując się widokiem zachodzącego nad jeziorem słońca.

Spragnionych wyciszenia i relaksu zapraszamy do intymnego świata aromaterapii, przygaszonych świateł oraz  rytuałów dla ciała i duszy. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę odżywczych zabiegów w strefie Wellness  oraz relaksujących masaży.

Amatorów pieszych wędrówek zapraszamy do odkrywania malowniczych szlaków wokół Jabłoni. Czeka na Was fantastyczny gratisowy bar tlenowy, pełen powietrza wolnego od spalin i smogu wielkiego miasta.

Nasze Jezioro Brzozolasek zamarza całkowicie, oddając Ci do dyspozycji jedno z najpiękniejszych lodowisk w regionie. U nas bezpłatnie wypożyczysz łyżwy i  kije do nordic walking, by móc w pełni rozkoszować się urokami zimowego klimatu Mazur.

Jesteśmy także fanami tenisa ziemnego. Na terenie Jabłoń Lake Resort mamy 2 kryte korty tenisowe, sezon trwa zatem cały rok, bez względu na pogodę! Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: https://jablon-resort.pl/tenis-mazury/

Najmłodszym dedykujemy rodzinny kącik z grami planszowymi i kolorowankami. W wigilijne popołudnie zapraszamy także do wspólnego dekorowania pierników i na świąteczne animowane opowieści.

 

Rezerwacja:
W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt:
recepcja@jablon-resort.pl lub telefon (+48) 87 423 28 80

Oferta jest bezzwrotna i nie łączy się z innymi ofertami, promocjami i rabatami. Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. Ilość miejsc ograniczona. Oferta ważna jest do wyczerpania miejsc w obiekcie. Cena sugerowana obowiązuje w przypadku wykorzystania pełnej liczby miejsc w pokoju. Rezerwacje dodatkowych usług będą przyjmowane wedle dostępności terminów. Pobyt zwierząt powinien być zgłoszony z wyprzedzeniem w recepcji obiektu. W przypadku braku informacji obiekt zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulacji rezerwacji bez zwrotów wpłaconych środków na poczet rezerwacji.

Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15.00, a kończy się o godzinie 12.00.

Zagwarantowanie rezerwacji:
Po dokonaniu rezerwacji w recepcji obiektu zostanie przesłane do Państwa potwierdzenie rezerwacji z numerem konta bankowego do wpłaty zadatku. Gwarancją rezerwacji pokoju jest wpłata 50 % kwoty wynikającej z wybranego pakietu w ciągu 48h od dokonania rezerwacji na konto Jabłoń Lake Resort Sp. z o.o.

 

Warto wiedzieć:
Pokoje mieszczą się w 3 różnych budynkach:

 • Pokoje w Domu Pruskim,
 • Pokoje w Domach Mazurskich,
 • Pokoje w Domu nad Jeziorem,

Dla najmłodszych dzieci oraz wygody ich Rodziców oferujemy wanienki, łóżeczka turystyczne, nianie elektroniczne, maty antypoślizgowe (liczba asortymentu dla dzieci ograniczona).

Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych: Recepcja i Restauracja.

W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia;

Możliwość przyjazdu z pupilem (przy zakwaterowaniu w Domach Mazurskich) – 60 zł/doba za potwierdzeniem z recepcją obiektu.