Pozwólcie, że pomożemy Wam zorganizować te Święta. Podarujcie sobie trochę odpoczynku! Zapomnijcie o bieganiu w poszukiwaniu najlepszych produktów, zakupach (pewnie nie jednych) w tłumie ludzi, pracochłonnym lepieniu pierogów, decyzji kto w tym roku złapie karpia a kto zasiądzie do krojenia jarzyn na sałatę i dramacie niewyrośniętego sernika. Zamówcie święta do domu! Odpocznijcie, ubierzcie choinkę z dzieciakami, porandkujcie z drugą połową przy trzaskającym płomieniu kominka, wypijcie zimową herbatę z dziadkami. POŚWIĘĆCIE ZAOSZCZĘDZONY CZAS BLISKIM!

Boże Narodzenie na wynos. Zamów święta do domu!

Drodzy,

tegoroczne Święta Bożego Narodzenia w Jabłoni, jakie sobie wymarzyliśmy: pełne radosnego gwaru dzieci, zapachu świeżo upieczonego ciasta, wspólnego dekorowania pierników i czasu oczekiwania na pierwszą gwiazdkę – bez czynnych restauracji, bez zgody, by Gościć Was prywatnie, nie tylko w ramach pobytów służbowych – nie mają racji bytu.

Wierzymy, że będziecie blisko – sercem  <3 lub dosłownie, że będziecie celebrować święta  w swoich zimowych domach na Mazurach lub u Rodziny, gdzieś nieopodal Jabłoni. Dla tych z Was oraz Wszystkich miłych Sąsiadów mamy propozycję świątecznego cateringu – dań na wynos.

Pozwólcie, że pomożemy Wam zorganizować te Święta. Podarujcie sobie trochę odpoczynku!

Zapomnijcie  o bieganiu po sklepach i targach w poszukiwaniu najlepszych produktów, zakupach (pewnie nie jednych) w tłumie ludzi, pracochłonnym lepieniu pierogów, decyzji kto w tym roku złapie karpia,  a kto zasiądzie do krojenia jarzyn na sałatę i dramacie niewyrośniętego sernika. Zamówcie święta do domu!  Odpocznijcie, ubierzcie choinkę z dzieciakami, porandkujcie z drugą połową przy trzaskającym płomieniu kominka, wypijcie zimową herbatę z dziadkami.

POŚWIĘĆCIE ZAOSZCZĘDZONY CZAS BLISKIM!

Kuchnia to serce Jabłoni. Wiemy, że to czuć na waszych talerzach.

Słyniemy z chleba, który wypiekamy od lat według sprawdzonej receptury, z ręcznie lepionych pierogów, zup, które smakują jak u mamy, kruchych mięs i zawsze świeżych ryb oraz ciast – w smaku  obłędnych!  Dlatego macie 100% pewność, że zamawiając dania u nas, na świątecznym stole podacie swoim bliskim to co najlepsze!

Przypominamy także  o naszych pomysłach na świąteczne upominki – vouchery podarunkowe oraz pudła pełne prezentów od Jabłoń Lake Resort. Szczegóły ofert sprawdzicie tu:

vouchery: ZOBACZ OFERTĘ

pudła prezentowe: ZOBACZ OFERTĘ

 

Zamówienia i wszelkie informacje:
Recepcja Jabłoń Lake Resort: (+48) 87 423 28 80, (+48) 669 130 455; recepcja@jablon-resort.pl

Nr konta PKO Bank Polski SA:
PLN – 24 1020 4753 0000 0502 0132 0118