Kochane Kobiety: Matki, Narzeczone i wszyscy Smakosze co stoją za nimi – w tym roku nie uda nam się zorganizować Imienin u Andrzeja w Jabłoni, ale nie zostawimy Was z niczym. Wierzymy, że będziecie wróżyć i świętować w domach w gronie przyjaciół i rodziny.

IMIENINY U ANDRZEJA / 27-29.11.2020
impreza na wynos – oferta cateringowa

Kochane Kobiety: Matki, Narzeczone i wszyscy Smakosze co stoją za nimi – w tym roku nie uda nam się zorganizować Imienin u Andrzeja w Jabłoni, ale nie zostawimy Was z niczym. Wierzymy, że będziecie wróżyć i świętować w domach w gronie przyjaciół i rodziny. Postanowiliśmy suto zastawić Wasze stoły. Szef Łukasz Płutniak przygotował 3 pyszne zestawy – na gotowo, wystarczy podgrzać i wystawić na stół oraz listę dań z których możecie stworzyć własne imprezowe kompozycje. Sprawdźcie ofertę party boxów, czyli imprezowych pudełek na wynos pełnych Jabłoniowych smaków.

Zamawiajcie z odbiorem własnym. Zamówienia przyjmujemy do 22 listopada: mailowo recepcja@jablon-resort.pl i telefonicznie: + 48 87 423 28 80, + 48 669 130 455. Potwierdzeniem zamówienia jest wpłata 50 % zadatku na nasze konto bankowe.

Dla zamówień o wartości min. 280 zł uruchamiamy opcję dostawy. 27 i 28 listopada dowieziemy Wam catering gratis w promieniu do 10 km od Jabłoni.

Oby nam i Wam w tę magiczną noc wróżyły się same “zdrowia”, “powodzenia” i morze miłości <3