Leniwe, czerwcowe niedziele -25%

Spełniamy marzenia o leniwej niedzieli, o spokojnym powrocie do domu, bez pośpiechu i czekania w korkach. Przedłuż swój weekendowy pobyt do poniedziałku, a my zaproponujemy Ci 25% zniżki na kolejną dobę. Udaj się na spacer malowniczymi ścieżkami Puszczy Piskiej, skorzystaj z plaży i wypożyczalni sprzętów wodnych, zagraj w tenisa i wpadaj na niedzielny lunch w Restauracji Imbirowy Sad. Nie śpiesz się do miasta …rezerwuj!

 

Cena promocyjna Cena standardowa
Pokój 2 osobowy w Domu Pruskim 245 zł 329 zł
Pokój 2 osobowy w Domach Mazurskich 299 zł 399 zł
Pokój 2 osobowy w Domu nad Jeziorem 375 zł 499 zł
Dzieci do 6 roku życia śpiące w łóżku z rodzicami bezpłatnie
Dostawka dla dzieci do 12 roku życia wynosi 90 zł za dobę i zawiera śniadanie

 

Oferta obowiązuje W DOWOLNIE WYBRANYM TERMINIE z niedzieli na poniedziałek w czerwcu 2020 roku i dotyczy wyłącznie Gości przedłużających weekendowy pobyt w Jabłoń Lake Resort.

 

Rezerwacja:
W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt
tel: (+48) 87 423 28 80, kom: (+48) 669 130 455
e-mail: recepcja@jablon-resort.pl

 

Oferta jest bezzwrotna i nie łączy się z innymi ofertami, promocjami i rabatami. Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. Ilość miejsc ograniczona. Oferta ważna jest do wyczerpania miejsc w obiekcie. Cena sugerowana obowiązuje w przypadku wykorzystania pełnej liczby miejsc w pokoju. Rezerwacje dodatkowych usług będą przyjmowane wedle dostępności terminów. Pobyt zwierząt powinien być zgłoszony z wyprzedzeniem w recepcji obiektu. W przypadku braku informacji obiekt zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulacji rezerwacji bez zwrotów wpłaconych środków na poczet rezerwacji.

Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15.00, a kończy się o godzinie 12.00.

 

Zagwarantowanie rezerwacji:
Po dokonaniu rezerwacji w recepcji obiektu zostanie przesłane do Państwa potwierdzenie rezerwacji z numerem konta bankowego do wpłaty zadatku. Gwarancją rezerwacji pokoju jest wpłata 50 % kwoty wynikającej z wybranego pakietu w ciągu 48h od dokonania rezerwacji na konto Jabłoń Lake Resort Sp. z o.o.

 

Warto wiedzieć:
Dla najmłodszych dzieci oraz wygody ich Rodziców oferujemy wanienki, łóżeczka turystyczne, nianie elektroniczne, maty antypoślizgowe (liczba asortymentu  dla dzieci ograniczona).

Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych: Recepcja  i Restauracja.

W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia;

Możliwość przyjazdu z pupilem (przy zakwaterowaniu w Domach Mazurskich) – 60 zł/doba za potwierdzeniem z recepcją obiektu.