Święta tuż tuż. Zobacz nasze propozycje na Boże Narodzenie: by zrobić oryginalny i wyjątkowy prezent dla bliskich, podziękować swoim partnerom biznesowym i pracownikom za wyjątkowy i pełen wyzwań 2020 rok lub ubrać własny świąteczny stół.

Paczki od Świętego Mikołaja

Podaruj na święta smaki Mazur lub domowe mini-SPA.

To już trzecia edycja naszych świątecznych pudeł.

Wracamy do Was z worem pełnym prezentów – wyjątkowych i oryginalnych, bo wyprodukowanych w 100% przez nas. Do każdego wkładamy nasze serducha,  świąteczną kartkę i jeden z pilnie strzeżonych przepisów Szefa Kuchni Łukasza Płutniaka (to niespodzianka, który przepis Elf zamieści w Waszej paczce)  !

Dla kogo pudło? Dla cioci co mieszka daleko, dla przyjaciół którzy kochających dobre jedzenie, dla pracowników lub partnerów biznesowych, żeby podziękować za wszystkie wyzwania podjęte wspólnie w 2022 roku. Dla siebie, by w domu przy ulubionej świecy poczytać wieczorem książkę.

Skorzystaj z 3 gotowych propozycji pudeł.

Szczegóły dostawy, opcję dedykacji na kartce oraz opłatę za przesyłkę ustalicie indywidualnie.

Zamówienia i wszelkie informacje:
Recepcja Jabłoń Lake Resort: + 48 87 423 28 80, + 48 669 130 455; recepcja@jablon-resort.pl

Nr konta PKO Bank Polski SA:
PLN – 24 1020 4753 0000 0502 0132 0118

Warunki sprzedaży i realizacji zamówień na pudła zakupione w ofercie świątecznej 2022.

  1. Jabłoń Lake Resort zobowiązuje się do sprzedaży Świątecznych Pudeł Nabywcy na miejscu w hotelu lub za pośrednictwem Poczty Polskiej / firmy kurierskiej DHL.
  2. Na końcową ostateczną kwotę do zapłaty składać się będzie cena za Pudło oraz koszt dostawy ( w tym opłaty za transport, dostarczenie, usługi pocztowe i kurierskie), o której Nabywca jest informowany w trakcie składania zamówienia w Recepcji, w tym także w chwili wyrażenia woli związania się umową sprzedaży. Odbiór osobisty Pudła jest bezpłatny.
  3. Przygotujemy do odbioru osobistego lub wyślemy wyłącznie w 100% przedpłacone paczki. Warunkiem wysyłki lub odbioru w umówionym czasie jest wpłata na nasze konto bankowe lub uregulowanie należności osobiście.
  4. Zamówienia na pudła przyjmujemy do 14 grudnia 2022. Zamówienia realizowane są w terminie do 2 dni roboczych od daty zaksięgowania płatności na koncie / wpłaty osobiste w recepcji hotelu. W przypadku zamówień powyżej 15 sztuk pudeł czas realizacji może się wydłużyć.
  5. Terminy odbiorów osobistych będą z Nabywcą umawiane na etapie zakupu pudeł. Odbiór osobisty możliwy jest do 23.12.2022 roku pod adresem: Jabłoń Lake Resort Sp. z o.o., 12-200 Pisz, Jabłoń 1
  6. W przypadku wyboru opcji wysyłki, paczki nadawane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub w opcji przesyłki kurierskiej DHL. Paczki nadajemy do 15 grudnia 2021 (czas rekomendowany przez przewoźników na dostarczenie przesyłek przed świętami. Prosimy o rozsądne planowanie zakupów w czasie. Jabłoń Lake Resort nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie lub niedostarczenie pudła przez Pocztę Polską/ firmę kurierską DHL lub w razie jakichkolwiek przyczyn niezawinionych przez Jabłoń.
  7. Nabywca wraz z zakupem oświadcza, że zapoznał się z warunkami sprzedaży i realizacji zamówień ma pudła w ofercie świątecznej 2022, akceptuje jego treść i zobowiązuje się przestrzegać zapisów.