Szukasz ciszy, kontaktu z Naturą, odpoczynku od zgiełku dużego miasta – koniecznie zaplanuj wyjazd do Jabłoń Lake Resort. Odetchnij świeżym powietrzem i zakochaj się w Jesiennym klimacie Mazur! Zarezerwuj pobyt i odbierz rabat 15% za każdą spędzoną u nas noc. Zniżka obowiązuje wyłącznie od niedzieli do czwartku w terminie 03-31.10.2021 przy rezerwacji bezpośredniej .

Październikove Love ❤️ 03-31.10.2021

Odetchnij świeżym powietrzem i zakochaj się w Jesiennym klimacie Mazur!

Szukasz ciszy, kontaktu z Naturą, odpoczynku od zgiełku dużego miasta – koniecznie zaplanuj wyjazd do Jabłoń Lake Resort!
Wybierz się na rower i poczuj wiatr we włosach na jednej z malowniczych tras rowerowych.
Udaj się na spacer urokliwymi ścieżkami Puszczy Piskiej, odpoczywaj aktywnie na kortach tenisowych lub daj odrobinę relaksu zmęczonym mięśniom w saunie, jacuzzi lub korzystając z dobroczynnych właściwości masażu. Wieczorem czeka na Ciebie najlepsza w okolicy belgijska czekolada, grzaniec lub cytrynówka domowej produkcji i autorska karta menu Szefa Kuchni Łukasza Płutniaka, wypełniona po brzegi smakami Mazur.

Zarezerwuj pobyt i odbierz rabat 15% za każdą spędzoną u nas noc. Zniżka obowiązuje wyłącznie od niedzieli do czwartku w terminie 03-31.10.2021 przy rezerwacji bezpośredniej . Promocja dotyczy rezerwacji indywidualnych i ostatnich wolnych pokoi. Liczba pokoi w promocji jest ograniczona, zatem śpiesz się rezerwować i do zobaczenia w Jabłoni!

Cena poza promocją
Cena z rabatem 15%
Pokój 2 osobowy w Domu Pruskim 270 zł 230 zł
Pokój 2 osobowy w Domu Mazurskim 320 zł 270 zł
Pokój 2 osobowy w Domu nad Jeziorem 400 zł 340 zł

W cenie noclegu otrzymujesz:

 • smaczne śniadanie w Restauracji z widokiem na jezioro
 • bezpłatny dostęp do strefy sprzętów wodnych – 1 godzina dziennie
 • darmową wypożyczalnię rowerów turystycznych – mamy piękne trasy rowerowe, utwardzoną ścieżkę do miasta oraz szutrowe, malownicze trasy krajoznawcze po Puszczy Piskiej
 • opłatę klimatyczną / parking

Dodatkowo płatne:

 • zabiegi w strefie Wellness https://jablon-resort.pl/wellness/
 • możliwość organizacji ogniska nad jeziorem z pieczeniem kiełbasek dla całej Rodziny
 • sprzęt wodny: kajaki, canoe, deski SUP, katamaran z silnikiem elektrycznym
 • wynajem kortów tenisowych – mamy 4 korty na świeżym powietrzu oraz 2 zadaszone hale, sezon tenisowy trwa w Jabłoni cały rok

Rezerwacja:

Promocja wyłącznie dla pobytów indywidualnych, na ostatnie wolne pokoje.  Obowiązuje od niedzieli do czwartku w okresie 03-31.10.2021, wyłącznie przy rezerwacji bezpośredniej w Recepcji obiektu: recepcja@jablon-resort.pl lub tel: (+48) 87 423 28 80, (+48) 669 130 455. Oferta jest bezzwrotna i nie łączy się z innymi ofertami, promocjami i rabatami. Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. Oferta ważna jest do wyczerpania miejsc w obiekcie. Cena sugerowana obowiązuje w przypadku wykorzystania pełnej liczby miejsc w pokoju. Rezerwacje dodatkowych usług będą przyjmowane wedle dostępności terminów.

Zagwarantowanie rezerwacji:

Po dokonaniu rezerwacji w recepcji obiektu zostanie przesłane do Państwa potwierdzenie rezerwacji z numerem konta bankowego do wpłaty zadatku. Gwarancją rezerwacji pokoju jest wpłata 50 % kwoty wynikającej z wybranego pakietu w ciągu 48h od dokonania rezerwacji na konto Jabłoń Lake Resort Sp. z o.o.

Warto wiedzieć:

Pokoje mieszczą się w 3 różnych budynkach:

 • Pokoje w Domu Pruskim,
 • Pokoje w Domach Mazurskich,
 • Pokoje w Domu nad Jeziorem,

Dla najmłodszych dzieci oraz wygody ich Rodziców oferujemy wanienki, łóżeczka turystyczne, nianie elektroniczne, maty antypoślizgowe- prosimy o zgłoszenie na etapie rezerwacji.

Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych: Recepcja i Restauracja.

W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Możliwość przyjazdu z pupilem (przy zakwaterowaniu w Domach Mazurskich) – 60 zł/doba za  potwierdzeniem z recepcją obiektu.

Doba hotelowa zaczyna się o 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o 12:00 w dniu wyjazdu

W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów SPA.

Zakres usług zawartych w pakiecie oraz forma ich świadczenia uzależniona jest od obowiązujących obostrzeń nałożonych na obiekty hotelowe w trakcie trwania epidemii COVID-19.