Voucher podarunkowy do Jabłoń Lake Resort to zarówno doskonały pomysł by nagrodzić lub zmotywować pracowników, elegancka forma podziękowania dla partnerów biznesowych, jak i niebanalny podarunek OD SERCA dla dziadków, przyjaciół i ukochanej drugiej połowy.

Pomysł na najlepszy prezent – Voucher podarunkowy

Ważna okazja, a Ty wciąż nie masz pomysłu na trafiony upominek?
Nic prostszego – w tym roku zapraszaj wszystkich do Jabłoń Lake Resort!

Voucher podarunkowy do Jabłoń Lake Resort to zarówno doskonały pomysł, by nagrodzić lub zmotywować pracowników, elegancka forma podziękowania dla partnerów biznesowych , jak i niebanalny podarunek OD SERCA dla dziadków, przyjaciół i ukochanej drugiej połowy.

W każdym voucherze znajdziesz kawałek nas: radość jaką czerpiemy z gościnności, rodzinną atmosferę Jabłoni, magię zachodzącego słońca nad Jeziorem Brzozolasek, doskonałą kuchnię i relaks jaki zapewniają zabiegi w strefie wellness, świetne przygotowane korty tenisowe i plażę wraz z wypoczynkową infrastrukturą Jabłoni – łącznie ponad 10ha terenu zielonego!

Zadbaj o bliskich, o  wydajność i motywację swojego zespołu – podaruj odprężający czas na Mazurach!

Jak to działa?
Voucher ma formułę kwotową: Ty wskazujesz rodzaj usług oraz sumę.

Mamy dla Was scenariusze na najlepszy wypoczynek:

 • romantyczna kolacja lub  rodzinny obiad w Restauracji Imbirowy Sad
 • pobyt na Mazurach, w samym sercu Puszczy Piskiej – śpisz kilka metrów od jeziora!
 • rytuał beauty w Strefie Wellness
 • odprężający masaż

Adresat sam wybiera termin pobytu / usługi, dzięki czemu masz pewność, że będzie zadowolony z prezentu. Czas na wykorzystanie vouchera wynosi 1 rok od daty zakupu.

Opcja najszybsza: Voucher w formie elektronicznej, do samodzielnego wydruku wyślemy do Ciebie bezpłatnie na wskazany adres mailowy. Zapraszamy także do zakupu voucherów osobiście, na miejscu w Jabłoń Lake Resort.

Opcja rekomendowana: Voucher wysyłany pocztą w formie prezentu w pełni przygotowanego do wręczenia – w przewiązanej wstążką kopercie. Paczkę wysyłamy na wskazany adres w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. Szczegóły dostawy, opcję dedykacji oraz opłatę za przesyłkę ustalisz w tym przypadku indywidualnie.

Zamówienia i wszelkie informacje: Recepcja Jabłoń Lake Resort: (+48) 87 423 28 80, (+48) 669 130 455; recepcja@jablon-resort.pl

Nr konta PKO Bank Polski SA:
PLN – 24 1020 4753 0000 0502 0132 0118

Warunki sprzedaży i realizacji voucherów zakupionych w ofercie Jabłoń Lake Resort 2021

 1. Jabłoń Lake Resort zobowiązuje się do sprzedaży Vouchera Nabywcy (na miejscu w hotelu, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub poczty elektronicznej) i do przyjmowania go do realizacji pod adresem: Jabłoń Lake Resort Sp. z o.o., 12-200 Pisz, Jabłoń 1.
 2. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę. W przypadku częściowego wykorzystania wartości, pozostała kwota nie podlega zwrotowi. W przypadku, gdy cena za usługę przewyższa wartość Vouchera, Posiadacz Vouchera jest zobowiązany do zapłaty różnicy.
 3. Przy realizacji Vouchera na poczet usług noclegowych i gastronomicznych obowiązuje cena publikowana w dniu zakładania rezerwacji.
 4. W przypadku wyboru „opcji rekomendowanej” vouchery wysyłane są listami poleconymi. Jabłoń Lake Resort nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie vouchera przez Pocztę Polską lub w razie jakichkolwiek przyczyn niezawinionych przez Jabłoń.
 5. Voucher może być realizowany wyłącznie po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji i potwierdzeniu jej e-mailowo przez Recepcję.
 6. Rezerwacje dokonane w oparciu o voucher stają się ofertami bezzwrotnymi – bez możliwości dokonania bezkosztowych zmian w okresie na 14 dni przed planowanym pobytem.
 7. Każdy z voucherów posiada swój indywidualny numer identyfikacyjny i jest ewidencjonowany przez Jabłoń Lake Resort. Podstawą do wykonania usługi (poza uprzednią rezerwacją jak w pkt.6 ) jest okazanie vouchera lub podanie jego numeru.
 8. Termin ważności vouchera nie może być dłuższy niż 12 miesięcy od daty jego zakupu i widnieje na voucherze.
 9. Nabywca wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z warunkami sprzedaży i realizacji voucherów w ofercie Jabłoń Lake Resort 2021, akceptuje jego treść i zobowiązuje się przestrzegać zapisów.