Już po raz 9 zapraszamy Państwa na Tenisowy Obóz dla Dorosłych i Dzieci organizowany przez Jabłoń Lake Resort. Oferta skierowana jest do wszystkich entuzjastów tenisa na każdym poziomie zaawansowania. Do udziału w naszym obozie zachęcamy również wszystkich którzy pragną zacząć swoją tenisową przygodę.

RODZINNY OBÓZ TENISOWY - TURNUS II

Rozpoczęcie turnusu: niedziela 20.08.2023
Zakończenie turnusu: niedziela 27.08.2023

Już po raz 10 zapraszamy Państwa na Tenisowy Obóz dla Dorosłych i Dzieci organizowany przez Jabłoń Lake Resort. Oferta skierowana jest do wszystkich entuzjastów tenisa na każdym poziomie zaawansowania. Do udziału w naszym obozie zachęcamy również wszystkich, którzy pragną zacząć swoją tenisową przygodę.

Najmłodszych natomiast czekać będą przede wszystkim gry i zabawy na korcie oraz ćwiczenia i zadania rozwijające zarówno motorycznie jak i tenisowo. Zajęcia dla dzieci oparte będą w głównej mierze na założeniach programu Tenis10 oraz Tenis-The First step. W pierwszym dniu utworzymy grupy treningowe uwzględniając poziom sportowy. Zajęcia odbywać się będą w dwóch blokach po 2 h każdy (porannym i popołudniowym), w których sukcesywnie realizowane  będą konkretne elementy gry w tenisa.

Zakwaterowanie wedle standardu pokoju: Cena za dziecko do 9 lat
– rabat 50%
Cena za dziecko do 12 lat
– rabat 25%
Cena za osobę dorosłą
– 100%
Pokój 1 osobowy w Domu Pruskim 3750 zł
Pokój 2 osobowy w Domu Pruskim 1825 zł 2737 zł 3650 zł
Pokój 2 osobowy w Domu Mazurskim 2050 zł 3075 zł 4100 zł
Pokój 4 osobowy w Domu Mazurskim 2162 zł 3244 zł 4325 zł
Pokój 2 osobowy w Domu nad Jeziorem 2275 zł 3412 zł 4550 zł
Dzieci w pokoju z dorosłymi:

 • 0-4 lat na łożu z rodzicami gratis (bez zajęć sportowych)
 • 5-8 lat na dostawce 50% rabat
 • 9-12 lat na dostawce 25% rabat
 • Max. 2 dzieci na łóżku piętrowym 50% rabat
 • Powyżej 12 lat 100% osoby dorosłej – bez rabatu

Cena pakietu zawiera:

 • 7 noclegów – 8 dni w wybranym standardzie,
 • Obóz rozpoczyna się kolacją w niedzielę i kończy się śniadaniem w niedzielę w dniu wyjazdu,
 • Całodzienne wyżywienie: śniadanie, obiad i kolację,
 • 4 godz. treningów dziennie na korcie w dwóch blokach treningowych,
 • Indywidualne podejście do kursantów, podział na grupy: dorośli i dzieci,
 • Codzienne Animacje dla dzieci do 12 lat,
 • Ognisko nad jeziorem z kiełbaskami w wybrany dzień,
 • Wieczór z muzyką,
 • Wypożyczenie sprzętu wodnego lub rowerów turystycznych 1 godz. dziennie wedle dostępności
 • Dostęp do prywatnej plaży i jeziora, leżaków i pomostów,
 • Miejsce parkingowe, opłata klimatyczna.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt:
recepcja@jablon-resort.pl lub telefon (+48) 87 423 28 80

Warto wiedzieć:

 • Pokoje mieszczą się w 3 różnych budynkach: Pokoje w Domu nad Jeziorem, Pokoje w Domach Mazurskich, Pokoje w Domu Pruskim
 • Dla najmłodszych dzieci oraz wygody ich Rodziców oferujemy wanienki, łóżeczka turystyczne, nianie elektroniczne, maty antypoślizgowe. Liczba asortymentu dla dzieci ograniczona
 • WI-FI jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych: Recepcja i Restauracja

Zagwarantowanie rezerwacji:

Gwarancją rezerwacji pokoju jest wpłata 25 % kwoty wynikającej z wybranego pakietu w ciągu 48h od dokonania rezerwacji, po przesłaniu potwierdzenia rezerwacji na indywidualny adres mailowy osoby rezerwującej pobyt, na firmowy numer konta bankowego Jabłoń Lake Resort Sp. z o.o. Kolejna rata zaliczki w wysokości 25% kwoty płatna 6 mc przed rozpoczęciem obozu tenisowego (styczeń 2023).

 • Rachunek Bankowy PLN – 24 1020 4753 0000 0502 0132 0118
 • Rachunek Bankowy EURO – 29 1020 4753 0000 0302 0132 0126
 • Kod BIC /SWIFT: BPKOPLPW, IBAN: PL

Warunki rezerwacji

 1. Oferta Pakietowa nie łączy się z innymi ofertami, pakietami specjalnymi, promocjami i rabatami.
 2. Oferta Pakietowa jest bezzwrotna, wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.
 3. Oferta ważna jest do wyczerpania miejsc.
 4. Cena rabatowa dla dzieci do 12 roku życia, obowiązuje w przypadku wykorzystania pełnej liczby miejsc w pokoju w przeliczeniu na osoby dorosłe.
 5. Jabłoń Lake Resort zastrzega sobie prawo do zmiany w programie oraz zmiany cen i promocji.
 6. Sprzęt wodny oraz rowery turystyczne udostępniane są wedle dostępności.
 7. W przypadku niekorzystnej pogody liczba godzin na korcie może ulec zmianie.
 8. Pobyt zwierząt możliwy jest wyłącznie przy rezerwacji pobytu w Domach Mazurskich, za dodatkową opłatą w wysokości 60 zł/ dobę. Rachunek doliczany jest osobno do faktury końcowej za pobyt. Właściciel odpowiedzialny jest za ewentualne wyrządzone szkody przez zwierzę. Zwierzęta prowadzane powinny być na smyczy na terenie ośrodka.
 9. Na terenie Restauracji Imbirowy Sad obowiązuje zakaz przebywania zwierząt.
 10. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia;
 11. Doba hotelowa obowiązuje od godz. 16.00 do godz. 12.00

Warunki anulacji rezerwacji Covid
W przypadku zamknięcia obiektu z powodu Covid-19 (rządowy zakaz lub ustawa uniemożliwiająca realizację umowy np. poprzez zakaz prowadzenia działalności hoteli, moteli, innych obiektów czy restauracji i/ lub nałożona kwarantanna w obiekcie Jabłoń Lake Resort), wpłacony zadatek w wysokości 50% zostanie zwrócony najpóźniej w przeciągu 180 dni, według Ustawy Rządowej o Przeciwdziałaniu skutkom Covid-19, lub przeniesiony na poczet innego, wspólne ustalonego przez strony terminu, którym dysponuje obiekt.

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY PLAN – o opłaty za atrakcje dopytaj w Recepcji:
Pytacie co robić w czasie wolnym od treningów? W Jabłoni nie ma mowy o nudzie! Czeka na Was wielki, zadbany teren 10h, gdzie każdy może znaleźć swoje prywatne miejsce! Mamy dla Was klika podpowiedzi:

 • Plażowanie i cudownie nic nie robienie. U nas dla Was czyste, duże jezioro, 4 pomosty na błogie wygrzewanie się w słońcu oraz zadbana plaża z leżakami.
 • Rozegrajcie turniej z rodziną lub przyjaciółmi . Zarezerwujcie boisko do siatkówki plażowej /piłki nożnej lub sprzęt do badmintona.
 • Zrelaksujcie się na rowerze: Utwardzona ścieżka rowerowa do miasta do idealny pomysł przejażdżkę rowerami, na rolki lub hulajnogi i wyprawę na najlepsze lody w okolicy. Jeśli preferujecie szutrowe trasy leśne i szlaki widokowe zapraszamy – skorzystajcie z bezpłatnych mapek okolicy, które dla Was przygotowaliśmy. Wypożyczalnia rowerów do Waszej dyspozycji.
 • Zostańcie kapitanami własnych jednostek pływających i wyruszcie na podbój jeziora: wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki rowerki wodne, desku SUP, canoe, łodzie wiosłowe, katamaran z silnikiem elektrycznym).
 • Biegajcie w lesie! Bieganie po lesie jest nie tylko przyjemniejsze, ale też zdrowsze. Powietrze w lesie jest kilkadziesiąt razy czystsze niż w miastach, a olejki eteryczne wydzielane przez drzewa mają działanie bakteriobójcze i grzybobójcze. W dodatku żywa zieleń i panująca w lesie cisza działają na człowieka uspokajająco. W Puszczy Piskiej znajdziecie wiele intymnych tras i ścieżek, które zmotywują Was do biegania. My rekomendujemy najpiękniejsze ścieżki w okolicy: https://maskulinskie.bialystok.lasy.gov.pl/bieganie-i-nordic-walking#.XoMHvHLgo2w
 • Wypożyczcie kije do Nordic Walking: Chodzenie z kijami to najbardziej naturalna forma aktywności fizycznej, zwłaszcza gdy odbywa się na łonie natury. Otoczenie Jabłoni to idealne trasy zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących, przy tym wszystkie prowadzą przez urocze tereny Puszczy Piskiej. Komplety kijów do nordic walking dostępne do wypożyczenia w Recepcji.
 • Umówcie relaksujący masaż lub zabieg na ciało w naszej strefie relaksu i regeneracji .Pełne menu znajdziesz tu: https://jablon-resort.pl/wellness/
 • Wypoczywajcie w ogrodzie: Duży ogród, idealny by zatopić się w lekturze ulubionej książki , idealny na relaksujące spacery tuż nad brzegiem jeziora, idealny na hamakowanie w cieniu drzew, na rozgrywkę w badmintona lub boule.
 • poznaj atrakcje w okolicy https://jablon-resort.pl/wp-content/uploads/2020/11/atrakcje-w-okolicy.pdf
 • i subiektywne top 5 najpiękniejszych jezior na Mazurach (nie licząc oczywiście naszego Jeziora Brzozolasek) https://jablon-resort.pl/wp-content/uploads/2020/11/jeziora-w-okolicy.pdf