RÓWNOMOC to cykliczne wydarzenie duchowe Stowarzyszenia Wielka Woda organizowane wespół z Jabłoń Lake Resort. To 3 dni spotkań i warsztatów z różnorodnymi ekspertami, na których skorzystacie z narzędzi do pracy z duszą, ciałem i umysłem.

RÓWNOMOC

Harmonia Kobiecego z Męskim

Termin 18-20.11.2022

RÓWNOMOC to cykliczne wydarzenie duchowe Stowarzyszenia Wielka Woda organizowane wespół z Jabłoń Lake Resort. To 3 dni spotkań i warsztatów z różnorodnymi ekspertami, na których skorzystacie z narzędzi do pracy z duszą, ciałem i  umysłem. Tematem jesiennej edycji – jest harmonia męskiego i żeńskiego pierwiastka w każdym z nas. Grupy kobiet i mężczyzn w ciągu dnia będą pracowały oddzielnie by wieczorami jednoczyć się na wspólnych ceremoniach. Kobiety z Wielkiej Wody otoczą opieką grupę żeńską, a nad mężczyznami będzie czuwał Tomasz Kosma Klajny – praktyk jogi Kundalini.

W tym sezonie RÓWNOMOC ma formę festiwalową – co oznacza, że będziesz mógł/ła wybrać sobie zajęcia z szerokiego harmonogramu, a jeśli wybierzesz odpoczynek, czeka na ciebie : Puszcza Piska i trasy rowerowo-spacerowe, gabinety Wellness i masaże, czy po prostu biblioteka z wieloma ciekawymi książkami i kawa w Restauracji z widokiem na jezioro.

Poniżej znajdziesz opis wszystkich nauczycieli jak i szczegółowy Harmonogram.

Listopad to czas wycofania i bycia w ciemności.

Przygotuj się na zimowanie w otoczeniu wyjątkowych ludzi.

 

Pakiet 2 noce = 3 dni Cena Early Bird
obowiązuje do 10.10.2022
Cena regularna
obowiązuje po 10.10.2022
Cena za pokój 1 osobowy w Domu Pruskim 830 zł 980 zł
Cena dla 1 osoby w pokoju 2 osobowym w Domu Pruskim 770 zł 920 zł
Cena dla 1 osoby w pokoju 2 osobowym w Domku Mazurskim 850 zł 1000 zł
Cena dla 1 osoby w pokoju 2 osobowym w Domu nad Jeziorem 890 zł 1040 zł
Cena za pokój 2 osobowy w Domu nad Jeziorem dla 1 osoby 1050 zł 1200 zł

Pakiet obejmuje:

 • 2 noclegi w pokoju 1 lub 2 osobowym w wybranym standardzie
 • 2 syte śniadania w Restauracji Imbirowy Sad
 • Obiad w sobotę
 • 2 wegetariańskie kolacje
 • Ognisko
 • Warsztaty oddechowe + medytacje
  Oddechowa Supernova – Wioletta Anna Piaścik
  Mistrzyni i nauczycielka Reiki w tradycji Usui Shiki Ryoho Reiki, udziela indywidualnych sesji reiki oraz szkoleń Reiki na wszystkich stopniach zaawansowania. Prowadzi grupowe sesje smoczego i rozświetlającego oddechu. Prezesa Stowarzyszenia Wielka Woda.
  Medytacja Bohatera i Bohaterki – Natalia Aydin-Mogielska
  Właścicielka Hotelu Jabłoń Lake Resort, fotografka, muzykolożka i terapeutka ciała. Prowadzi jogę łącząc różne metody (vinyasa, joga kundalini, joga yin, joga nidra, Qigong).W jej pracy z ciałem kluczową rolę odgrywa medytacja prowadzona.
  Pojednanie w oddechu – Marek Budziński
  Praktyk oddechu metodą transmodalną. Tatuator, malarz, trener samoobrony i Aikido. StreetWorker pracujący z dziećmi i młodzieżą, propagator edukacji leśnej. Prowadzi sesje indywidualne oraz grupowe spotkania oddechowe, tworząc bezpieczne środowisko do wewnętrznego wzrostu i zrozumienia siebie.
 • Joga
  Joga kundalini – Tomasz Klajny (tylko dla mężczyzn)
  Wieloletni praktyk medytacji i jogi kundalini, pracuje z męską duszą, ciałem i umysłem.Pomaga mężczyznom się rozświetlić i nabrać większej radości z doświadczaniu chwili.
  Joga ognia – Ela i Krzysiek Kamińscy
  Małżeństwo z Łomży, na co dzień prowadzą zajęcia we własnym studiu jogi Spokoju. Ela jest nauczycielką jogi, Krzysiek prowadzi zajęcia z bębnami. Oboje wykorzystują instrumenty terapeutyczne takie jak misy, kamertony, grzechotki, dzwonki oraz kalimby.
 • Gimnastyka słowiańska + kurs automasażu twarzy (tylko dla kobiet)
  Sylwia Kołowajtys-Kotuła
  Instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej z elementami tantry i Aerial Jogi. Pracuje metodą Uwolnij Ciało. Praktyczka zabiegów Access Consciousness. Uczy kobiety dbałości o wspierający oddech i treningu mięśni dna miednicy. Propagatorka porodów domowych.
  Automasaż twarzy – Natalia Żukowska
  Terapeutka manualna i masażystka. Pasjonuje się pogłębianiem świadomości ciała poprzez ruch, oddech i techniki medytacyjne.
 • Warsztat aromaterapeutyczny
  Uważna zmysłowość – Dusza Mazur Ewelina Szymanowska
  Aromaterapeutka i pasjonatka mazurskiej przyrody. Komponuje i utrwala zapachy Prowadzi spotkania aromaterapii i edukuje w temacie naturalnej pielęgnacji i olejków eterycznych.
 • Warsztat traperski ( tylko dla mężczyzn)
  Zew lasu – Dariusz Morsztyn Biegnący Wilk
  Traper, indianista, podróżnik, ekolog, muzealnik i miłośnik psich zaprzęgów. Pionier permakultury w Polsce. Kilka lat temu, wraz z rodziną, przeprowadził się do niewielkiej wioski Ściborki na północ od Węgorzewa, gdzie ustanowił swoje państwo Republika Ściborska. Tam realizuje swoje życiowe marzenia: organizuje Biegun Zimna, twórca wielu muzeów, realizuje obozy przygodowe dla ojców z synami.
 • Poranne morsowanie
  Małgorzata Rydzewska
  Wolontariuszka Pokojowego Patrolu i wieloletni mors mazurskich jezior. Wspiera Stowarzyszenie Wielka Woda w sprawach technicznych, a na wydarzeniu będzie czuwać nad bezpieczeństwem uczestników (Pierwsza Pomoc).
 • Warsztat z kwiatowymi mandalami (tylko dla kobiet)
  Intencyjne mandale – Lena Lemańska
  Mistrzyni Reiki, pasjonatka kwiatów, piór i wszelkich leśnych artefaktów. Komunikuje się ze światem roślin poprzez mandale, które układa w przestrzeni oraz na obrazach.
 • Moc kiszonek – warsztat kulinarny
  Ewa Krygier-Bosak
  Propagatorka zdrowego żywienia, poszukiwaczka naturalnych metod pozwalających zachować zdrowie. Swoją wiedzą dzieli się w sklepie Eko marchEwka, który prowadzi w Piszu. Podnosi świadomość dotyczącą jakości i pochodzenia produktu.
 • Koncert gongów
  Sound Healing – Ania Zaleska i Robert Stępień
  Od wielu lat zajmują się pracą ciałem, używając różnych metod, tradycji i form. Grają w duecie, używając różnych instrumentów (gongu, bębnów, mis kryształowych i mosiężnych, didgeridoo, dzwonków). Ich połączenie i harmonia w relacji przekłada się na wszystko co robią. Synergia działania sprawia, że to wydarzenie daleko wykracza poza zwykłą relaksującą kąpiel w dźwiękach.

W cenie pobytu także:

 • Kije do Nordic Walking – w lesie niezliczona ilość pięknych tras
 • 2 osobowa piramida do medytacji w ogrodzie.
 • Otulcie się w koc, skorzystajcie z wypożyczalni książek na tarasie z widokiem na zachód słońca.
 • Nielimitowany dostęp do siłowni zewnętrznej i wewnętrznej (obowiązuje tu zmiana obuwia)
 • Parking dozorowany – zostawicie swoje auto w bezpiecznym miejscu
 • Internet bezprzewodowy w części ogólnodostępnej hotelu
 • Opłata klimatyczna

Dodatkowo płatne:

 • Zabiegi w strefie Wellness https://jablon-resort.pl/wellness/
 • Wypożyczenie rowerów turystycznych -mamy piękne trasy rowerowe, utwardzoną ścieżkę do miasta oraz szutrowe, malownicze trasy krajoznawcze po Puszczy Piskiej
 • Wynajem kortów tenisowych – czeka na Was 6 kortów na świeżym powietrzu oraz 2 zadaszone hale, sezon tenisowy trwa w Jabłoni cały rok

Rezerwacja:
W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt:
recepcja@jablon-resort.pl lub telefon (+48) 87 423 28 80

Zagwarantowanie rezerwacji:

Gwarancją rezerwacji pokoju jest wpłata 50 % kwoty wynikającej z wybranego pakietu w ciągu 48h od dokonania rezerwacji, po przesłaniu potwierdzenia rezerwacji na indywidualny adres mailowy osoby rezerwującej pobyt, na firmowy numer konta bankowego Jabłoń Lake Resort Sp. z o.o.:
Nr konta PKO Bank Polski SA:

– Rachunek Bankowy PLN – 24 1020 4753 0000 0502 0132 0118
– Rachunek Bankowy EURO – 29 1020 4753 0000 0302 0132 0126
– Kod BIC /SWIFT: BPKOPLPW, IBAN: PL

Warunki rezerwacji

 1. Oferta Pakietowa nie łączy się z innymi ofertami, pakietami specjalnymi, promocjami i rabatami.
 2. Oferta Pakietowa jest bezzwrotna, wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.
 3. Oferta ważna jest do wyczerpania miejsc.
 4. Jabłoń Lake Resort zastrzega sobie prawo do zmiany w programie oraz zmiany cen i promocji.
 5. Pobyt zwierząt możliwy jest za dodatkową opłatą w wysokości 60 zł/ dobę. Należy poinformować Recepcję przed przyjazdem. Właściciel odpowiedzialny jest za ewentualne wyrządzone szkody przez zwierzę. Zwierzęta prowadzane powinny być na smyczy na terenie ośrodka.
 6. Na terenie Restauracji Imbirowy Sad obowiązuje zakaz przebywania zwierząt.
 7. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 8. Doba hotelowa obowiązuje od godz. 16.00 do godz. 12.00.

Warunki anulacji rezerwacji Covid

 • W przypadku zamknięcia obiektu z powodu Covid-19 (Rządowy zakaz lub ustawa uniemożliwiająca realizację umowy np. poprzez zakaz prowadzenia działalności hoteli, moteli, innych obiektów czy restauracji i/ lub nałożona kwarantanna w obiekcie Jabłoń Lake Resort), wpłacony zadatek w wysokości 50% zostanie zwrócony najpóźniej w przeciągu 180 dni, według Ustawy Rządowej o Przeciwdziałaniu skutkom Covid-19, lub przeniesiony na poczet innego, wspólne ustalonego przez strony terminu, którym dysponuje obiekt.
 • Zakres usług zawartych w pakiecie oraz forma ich świadczenia uzależniona jest od obowiązujących obostrzeń nałożonych na obiekty hotelowe w trakcie trwania epidemii COVID-19.

Warto wiedzieć:
Pokoje mieszczą się w 3 różnych budynkach:

 • Pokoje w Domu Pruskim,
 • Pokoje w Domach Mazurskich,
 • Pokoje w Domu nad Jeziorem,