Święta tuż tuż, a Ty wciąż nie masz pomysłu na upominki? W tym roku zapraszaj wszystkich do Jabłoń Lake Resort! Voucher podarunkowy do Jabłoń Lake Resort to zarówno doskonała forma podziękowania dla partnerów biznesowych i współpracowników za wyjątkowy, pełen wyzwań 2022 rok, jak i niebanalny prezent OD SERCA dla dziadków, przyjaciół i ukochanej drugiej połowy.

Świąteczny prezent
Voucher DO SPEŁNIANIA MARZEŃ

Święta tuż tuż, a Ty wciąż nie masz pomysłu na upominki? W tym roku zapraszaj wszystkich do Jabłoń Lake Resort!

Voucher podarunkowy do Jabłoń Lake Resort to zarówno doskonała forma podziękowania dla partnerów biznesowych i współpracowników za wyjątkowy i pełen wyzwań 2022 rok, jak i niebanalny prezent OD SERCA dla dziadków, przyjaciół i ukochanej drugiej połowy. To upominek jakiego nie kupisz nigdzie indziej, limitowana i autorska edycja. Wzór voucherów powstał na bazie odręcznego rysunku stworzonego dla nas przez dr sztuk plastycznych, graficzkę i malarkę – Aleksandrę Szczodry. W każdym voucherze znajdziesz kawałek nas: radość jaką czerpiemy z gościnności, rodzinną atmosferę Jabłoni, doskonałą kuchnię i relaks jaki zapewniają zabiegi w strefie Wellness.

Jak to działa?

Voucher ma formułę kwotową: Ty wskazujesz rodzaj usług oraz sumę.

Do wyboru kwoty: 100 / 200 / 500 zł

Opcja najszybsza: Voucher w formie elektronicznej, do samodzielnego wydruku wyślemy do Ciebie bezpłatnie na wskazany adres mailowy. Zapraszamy także do zakupu voucherów osobiście, na miejscu w Jabłoń Lake Resort.

Opcja rekomendowana: Voucher wysyłany pocztą w formie prezentu w pełni przygotowanego do wręczenia – w przewiązanej wstążką kopercie. Obdarowany znajdzie voucher oraz specjalną, namalowaną kobaltową akwarelą kartkę świąteczną od Jabłoni. Paczkę wysyłamy na wskazany adres w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności.  Szczegóły dostawy, opcję dedykacji na kartce oraz opłatę za przesyłkę ustalisz w tym przypadku indywidualnie.

Zamówienia i wszelkie informacje: Recepcja Jabłoń Lake Resort: + 48 87 423 28 80, + 48 669 130 455; recepcja@jablon-resort.pl

Nr konta PKO Bank Polski SA:
PLN – 24 1020 4753 0000 0502 0132 0118

Warunki sprzedaży i realizacji voucherów zakupionych w ofercie świątecznej 2022

  1. Jabłoń Lake Resort zobowiązuje się do sprzedaży Vouchera Nabywcy (na miejscu w obiekcie, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub poczty elektronicznej) i do przyjmowania go do realizacji pod adresem: Jabłoń Lake Resort Sp. z o.o., 12-200 Pisz, Jabłoń 1.
  2. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę. W przypadku częściowego wykorzystania wartości, pozostała kwota nie podlega zwrotowi. W przypadku, gdy cena za usługę przewyższa wartość Vouchera, Posiadacz Vouchera jest zobowiązany do zapłaty różnicy.
  3. Przy realizacji Vouchera na poczet usług noclegowych i gastronomicznych obowiązuje cena publikowana w dniu zakładania rezerwacji.
  4. W przypadku wyboru „opcji rekomendowanej” vouchery wysyłane są listami poleconymi. Jabłoń Lake Resort nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie vouchera przez Pocztę Polską lub w razie jakichkolwiek przyczyn niezawinionych przez Jabłoń.
  5. Voucher może być realizowany wyłącznie po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji i potwierdzeniu jej e-mailowo przez Recepcję.
  6. Jabłoń Lake Resort zastrzega sobie możliwość odmowy dokonania rezerwacji w terminach specjalnych, długich weekendów, świąt i Sylwestra.
  7. Rezerwacje dokonane w oparciu o voucher stają się ofertami bezzwrotnymi – bez możliwości dokonania bezkosztowych zmian w okresie na 21 dni przed planowanym pobytem.
  8. Każdy z voucherów posiada swój indywidualny numer identyfikacyjny i jest ewidencjonowany przez Jabłoń Lake Resort. Podstawą do wykonania usługi (poza uprzednią rezerwacją jak w pkt.7 ) jest uprzednie okazanie vouchera lub podanie jego numeru.
  9. Termin ważności vouchera nie może być dłuższy niż 12 miesięcy od daty jego zakupu i widnieje na voucherze.
  10. Nabywca wraz z otrzymaniem Vouchera oświadcza, że zapoznał się z warunkami sprzedaży i realizacji voucherów w ofercie świątecznej 2022, akceptuje jego treść i zobowiązuje się przestrzegać zapisów.