Nie udało Wam się wyjechać na wakacje? Nic straconego. Nad Brzozolaskiem wakacje nie kończą się w sierpniu. Korzystajcie z plaży, pływajcie w jeziorze, wybierzcie się na wycieczkę rowerową szlakami Puszczy Piskiej, praktykujcie jogę na bajkowych pomostach, potrenujcie serwisowe asy na naszych 8 kortach, a dzieci.. niech ubrudzą buzię lodami.

WE WRZEŚNIU DZIECI ŚPIĄ GRATIS!

Termin: 29.08-30.09.2022

Nie udało Wam się wyjechać na wakacje? Nic straconego. Nad Brzozolaskiem wakacje nie kończą się w sierpniu. Korzystajcie z plaży, pływajcie w jeziorze, wybierzcie się na wycieczkę rowerową szlakami Puszczy Piskiej, praktykujcie jogę na bajkowych pomostach, potrenujcie serwisowe asy na naszych 8 kortach, a dzieci.. niech ubrudzą buzię lodami. Dla Was dorośli all of the best – najzacniejsze trunki z naszej piwniczki, sheesha i gastronomiczna rozpusta, której doświadczycie w Restauracji Imbirowy Sad.

Przez cały wrzesień obowiązuje oferta specjalna – 100% rabatu na pobyt dzieci! Żeby skorzystać z promocji, wystarczy, że w pokoju w wybranym standardzie zakwaterują się co najmniej 2 osoby dorosłe, a dzieci które będą wypoczywać razem z Wami nocują u nas bezpłatnie!*

We wrześniu dzieci śpią gratis!
Cena
cena 2 osoby dorosłe i dzieci w Domu Pruskim 330 zł / doba
cena 2 osoby dorosłe i dzieci w Domu Mazurskim 430 zł / doba
cena 2 osoby dorosłe i dzieci w Domu nad Jeziorem 530 zł / doba

 

* Rezerwacja pokoi w ramach promocji odbywa się WYŁĄCZNIE po wcześniejszym ustaleniu z recepcją. Gratisowy pobyt dotyczy maksymalnie 2 dzieci w wieku do 12 lat.

W cenie noclegu otrzymujesz:

 • smaczne śniadanie w Restauracji z widokiem na jezioro dla całej Rodziny!
 • darmową wypożyczalnię rowerów turystycznych – mamy piękne trasy rowerowe, utwardzoną ścieżkę do miasta oraz szutrowe, malownicze trasy krajoznawcze po Puszczy Piskiej
 • dostęp do biblioteczki pełnej książek oraz planszówek, badmintona , zadbanej plaży z leżakami i ogrodu z placem zabaw dla dzieci i mini tyrolką oraz siłowni – bez limitu
 • opłatę klimatyczną / parking

Dodatkowo płatne:

 • zabiegi w strefie Wellness https://jablon-resort.pl/wellness/
 • możliwość organizacji ogniska nad jeziorem z pieczeniem kiełbasek
 • sprzęt wodny: kajaki, canoe, deski SUP, katamaran z silnikiem elektrycznym
 • wynajem kortów tenisowych – mamy 6 kortów na świeżym powietrzu oraz 2 zadaszone hale

Rezerwacja:

Promocja wyłącznie dla pobytów indywidualnych. Pula pokoi objętych rabatem jest ograniczona.  Oferta obowiązuje od niedzieli 28.08 do piątku 30.09.2022 wyłącznie przy rezerwacji bezpośredniej w Recepcji obiektu: recepcja@jablon-resort.pl lub tel: (+48) 87 423 28 80.; + 48 669 130 455 , jest bezzwrotna i nie łączy się z innymi ofertami, promocjami i rabatami. Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. Oferta ważna jest do wyczerpania miejsc w obiekcie. Cena sugerowana obowiązuje w przypadku wykorzystania pełnej liczby miejsc w pokoju. Rezerwacje dodatkowych usług będą przyjmowane wedle dostępności terminów.

Zagwarantowanie rezerwacji:

Po dokonaniu rezerwacji w recepcji obiektu zostanie przesłane do Państwa potwierdzenie rezerwacji z numerem konta bankowego do wpłaty zadatku. Gwarancją rezerwacji pokoju jest wpłata 50 % kwoty wynikającej z wybranego pakietu w ciągu 48h od dokonania rezerwacji na konto Jabłoń Lake Resort Sp. z o.o.

Warto wiedzieć:

Pokoje mieszczą się w 3 różnych budynkach:

 • Pokoje w Domu Pruskim,
 • Pokoje w Domach Mazurskich,
 • Pokoje w Domu nad Jeziorem,

Dla najmłodszych dzieci oraz wygody ich Rodziców oferujemy wanienki, łóżeczka turystyczne, nianie elektroniczne, maty antypoślizgowe- prosimy o zgłoszenie na etapie rezerwacji.

Wi-Fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych: Recepcja i Restauracja.

W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Możliwość przyjazdu z pupilem (przy zakwaterowaniu w Domach Mazurskich) – 60 zł/doba za  potwierdzeniem z recepcją obiektu.

Doba hotelowa zaczyna się o 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o 12:00 w dniu wyjazdu

W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów SPA.

 

Warunki anulacji rezerwacji Covid

W przypadku zamknięcia obiektu z powodu Covid-19 (Rządowy zakaz lub ustawa uniemożliwiająca realizację umowy np. poprzez zakaz prowadzenia działalności hoteli, moteli, innych obiektów czy restauracji i/ lub nałożona kwarantanna w obiekcie Jabłoń Lake Resort), wpłacony zadatek w wysokości 50% zostanie zwrócony najpóźniej w przeciągu 180 dni, według Ustawy Rządowej o Przeciwdziałaniu skutkom Covid-19, lub przeniesiony na poczet innego, wspólne ustalonego przez strony terminu, którym dysponuje obiekt.

Uczestnicy powinni poinformować obiekt o posiadanym certyfikacie szczepień, co umożliwi obiektowi zastosowanie się do Ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych z Dziennika Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej, wedle obowiązującego Rozporządzenia Rady Ministrów.

Zakres usług zawartych w pakiecie oraz forma ich świadczenia uzależniona jest od obowiązujących obostrzeń nałożonych na obiekty hotelowe w trakcie trwania epidemii COVID-19.