WESELE W JABŁONI SEZON 2022 i 2023

Wesele w Jabłoni sezon 2022 i 2023 r.

Drodzy narzeczeni, serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie organizacji wesela w Jabłoń Lake Resort w roku 2022 i 2023.
Udzielimy wszelkich informacji.

  • Sobota – Niedziela zapraszamy minimum 100 osób na przyjęciu weselnym / minimalna ilość noclegów 80 osób.
  • Piątek – Sobota zapraszamy minimum 70 osób na przyjęciu weselnym / minimalna ilość noclegów 55 osób.
  • Poprawiny następnego dnia są możliwe do zorganizowania , według indywidualnych ustaleń.

Do nowego roku bliżej niż dalej, a więc pary, które postanowiły ślubować w 2022 lub 2023 r., powinny jak najszybciej podjąć kluczowe decyzje dotyczące nie tylko samej ceremonii, ale również niezapomnianego wesela. Sprawdź, dlaczego Mazury i Jabłoń Lake Resort to idealne miejsca na świętowanie zawarcia związku małżeńskiego w gronie rodziny i przyjaciół.

Wasza rezerwacja może obejmować nie tylko salę weselną, ale również pokoje dla gości. Nocleg w klimatycznych, komfortowo wyposażonych pokojach w Domu Pruskim, Domach Mazurskich i Domu nad jeziorem Brzozolasek to wręcz bajkowa lokalizacja. Sypialnia kilka metrów od jeziora – gwarantowana!Goście z pewnością nie odmówią sobie porannego spaceru i podziwiania malowniczych, mazurskich krajobrazów.

Organizując wesele na Mazurach w 2022 lub 2023 r., musicie mieć pewność, że dane miejsce zachowuje najwyższe standardy bezpieczeństwa, a także wyróżnia się profesjonalną organizacją. Niezależnie od tego, czy jesteśmy na etapie ustalacie menu, rezerwowania noclegu, czy odpowiadamy na jedno z dziesiątek nasuwających się pytań – nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Wam maksymalny komfort w trakcie przygotowań do najważniejszego dnia wspólnego życia.

Pamiętajcie, że w przypadku piątkowego wesela liczba gości powinna obejmować przynajmniej 70 osób (w tym 55 nocujących na miejscu), a na sobotnie przyjęcia zapraszamy od 100 osób (w tym 80 z noclegiem). Poprawiny są kwestią indywidualnych ustaleń, dlatego zapraszamy do niezwłocznego kontaktu.

Nasze menu na przyjęcia okolicznościowe komponujecie sami, wybierając z różnorodnych propozycji dań serwowanych, zimnej płyty czy słodkiego bufetu. Kucharze w Jabłoń Lake Resort są doceniani za kreatywność przy jednoczesnym poszanowaniu dla lokalnych tradycji kulinarnych.

Wesele na Mazurach w 2022 lub 2023 r., nad samym brzegiem jeziora, możesz zorganizować u nas w dowolnym miesiącu. Właśnie w Jabłoń Lake Resort można połączyć weselne świętowanie z wypoczynkiem w strefie SPA & Wellness. Kiedy jak nie w takim momencie zasługujecie na odrobinę przyjemności? Przy okazji możecie zapewnić dodatkowe wrażenia gościom, którzy doceniają zaproszenie do tak malowniczo położonego i komfortowego obiektu.

Zapewniamy maksymalne zaangażowanie na każdym etapie przygotowań. Przede wszystkim cenimy Wasze wybory, preferencje i marzenia, dlatego w wielu kwestiach pozostajemy otwarci na indywidualne rozwiązania, których efekt ma być jeden: szczęśliwa Młoda Para i zadowoleni gości. Na naszej stronie oraz fanpage zobaczysz przykładowe wideo oraz sesje z wesel zorganizowanych w Jabłoń Lake Resort w ubiegłych latach. Są one doskonałym potwierdzeniem, że Jabłoń to najlepszy wybór na świętowanie zawarcia małżeństwa i początek wspólnej drogi życiowej.