WESELE W JABŁONI SEZON 2024

Wesele w Jabłoni w 2024 r.

Drodzy narzeczeni, serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie organizacji wesela w Jabłoń Lake Resort w roku 2024.

Udzielimy wszelkich informacji.

Do sali restauracyjnej

Sobota – Niedziela zapraszamy minimum 100 osób na przyjęciu weselnym / minimalna ilość noclegów 80 osób.
Piątek – Sobota zapraszamy minimum 75 osób na przyjęciu weselnym / minimalna ilość noclegów 55 osób.
Poprawiny następnego dnia są możliwe do zorganizowania , według indywidualnych ustaleń.

Do namiotu

Piątek i Sobota zapraszamy 75-50 osób / minimalna liczba noclegów 45 osób

Nie organizujemy wesel poniżej 50 osób.

Do nowego roku bliżej niż dalej, a więc pary, które postanowiły zorganizować ślub w 2024 r., powinny jak najszybciej podjąć kluczowe decyzje dotyczące nie tylko samej ceremonii, ale również niezapomnianego wesela. Sprawdź, dlaczego Mazury i Jabłoń Lake Resort to idealne miejsca na świętowanie zawarcia związku małżeńskiego w gronie rodziny i przyjaciół.

Wasza rezerwacja może obejmować nie tylko salę weselną, ale również pokoje dla gości. Nocleg w klimatycznych, komfortowo wyposażonych pokojach w Domu Pruskim, Domach Mazurskich i Domu nad jeziorem Brzozolasek to wręcz bajkowa lokalizacja. Sypialnia kilka metrów od jeziora – gwarantowana! Goście z pewnością nie odmówią sobie porannego spaceru i podziwiania malowniczych, mazurskich krajobrazów.

O czym pamiętać podczas organizacji wesela na Mazurach?

Organizując wesele na Mazurach w 2024 r., musicie mieć pewność, że dane miejsce zachowuje najwyższe standardy bezpieczeństwa, a także wyróżnia się profesjonalną organizacją. Niezależnie od tego, czy jesteśmy na etapie ustalania menu, rezerwowania noclegu, czy odpowiadamy na jedno z dziesiątek nasuwających się pytań – nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Wam maksymalny komfort w trakcie przygotowań do najważniejszego dnia wspólnego życia.

Pamiętajcie, że w przypadku piątkowego wesela liczba gości powinna obejmować przynajmniej 75 osób (w tym 55 nocujących na miejscu), a na sobotnie przyjęcia zapraszamy od 100 osób (w tym 80 z noclegiem). Poprawiny są kwestią indywidualnych ustaleń. Zapraszamy do niezwłocznego kontaktu.

Nasze menu na przyjęcia okolicznościowe komponujecie sami, wybierając z różnorodnych propozycji dań serwowanych, zimnej płyty czy słodkiego bufetu. Kucharze w Jabłoń Lake Resort są doceniani za kreatywność przy jednoczesnym poszanowaniu dla lokalnych tradycji kulinarnych.

Wesele na Mazurach to niezapomniane wrażenia

Wesele na Mazurach w 2024 r., nad samym brzegiem jeziora, możesz zorganizować u nas w dowolnym miesiącu. Właśnie w Jabłoń Lake Resort można połączyć weselne świętowanie z wypoczynkiem w strefie SPA & Wellness. Kiedy jak nie w takim momencie zasługujecie na odrobinę przyjemności? Przy okazji możecie zapewnić dodatkowe wrażenia gościom, którzy docenią zaproszenie do tak malowniczo położonego i komfortowego obiektu.

Wesele na Mazurach to doskonały pomysł. Zwłaszcza w tak atrakcyjnym miejscu, jak Jabłoń Lake Resort. Ten zlokalizowany nad samym jeziorem ośrodek to idealne miejsce na zorganizowanie ślubnego przyjęcia. Obiekt jest położony w niezwykle malowniczym zakątku mazur, a jego największą zaletą jest doskonale rozwinięta infrastruktura hotelowa. Jabłoń Lake Resort oferuje kompleksowe usługi związane z organizacją wesela. Przede wszystkim cenimy Wasze wybory, preferencje i marzenia, dlatego w wielu kwestiach pozostajemy otwarci na indywidualne rozwiązania, których efekt ma być jeden: szczęśliwa Młoda Para i zadowolenie gości. Do dyspozycji weselników oddajemy przestronne sale weselne. Mazury na pewno na długo pozostaną w ich pamięci, podobnie jak wyjątkowe menu, serwowane podczas przyjęcia. Nasi kucharze z pewnością dołożą wszelkich starań, aby wszystkie podawane dania idealnie wpasowywały się w najbardziej wymagające kulinarne gusta.