Imieniny u Andrzeja | Andrzejki 2020 na Mazurach

nad jezioremSpędź Andrzejki 2020 na Mazurach! W Jabłoń Lake Resort przygotowaliśmy wyjątkową ofertę weekendową, która łączy tradycyjną, listopadową imprezę z wypoczynkiem nad cudownym jeziorem Brzozolasek.

W dniach 27-29 listopada 2020 roku zapraszamy do Jabłoń Lake Resort, proponując nie tylko nocleg w pokojach 2-osobowych w Domu Pruskim, Mazurskim lub nad Jeziorem. Gwarantujemy również doskonałą zabawę na specjalnej imprezie andrzejkowej, której tradycje sięgają kilkuset lat i są w Polsce wciąż kultywowane.

 

 

Uwaga! Ponieważ to impreza imieninowa, każdy Andrzej z osobą towarzyszącą może liczyć na 50% rabat!
Pobyt jest okazją do skosztowania naszej kuchni. Bogate śniadania można uzupełnić jajecznicą i omletami przygotowywanymi na indywidualne zamówienie. Obiadokolacja w dniu przyjazdu? Piątkowe ognisko z grzańcem i kiełbaskami? Zdecydowanie warto nastawić się na syte, smakowite posiłki, także w trakcie kolacji tematycznej zatytułowanej „Imieniny u Andrzeja”.

 

Zasadnicza część imprezy jest prowadzona przez DJ-a, nie może też zabraknąć tradycyjnych, adrzejkowych wróżb. Zanim wszyscy goście udadzą się do swoich pokojów, zdążymy zaśpiewać „Sto lat” i skosztować słodkiej niespodzianki. Między 18.00 a 23.00 nasi najmłodsi goście mogą liczyć na opiekę z tematycznymi animacjami i zabawę mini disco. Szczegółowy program poznasz poprzez kontakt z naszymi pracownikami lub na stronie internetowej resortu.

 

 

Andrzejkowy, weekendowy pobyt w Jabłoni naprawdę się opłaca. W cenie znajduje się nie tylko nocleg w wybranym standardzie czy udział we wspomnianej imprezie. Na miejscu możesz skorzystać też między innymi ze stołu do bilardu, sauny czy wypożyczalni rowerów, którymi warto zwiedzić niezwykle malowniczą Puszczę Piską. Zachęcamy też do 10-procentowej zniżki na zabiegi przeprowadzane w strefie Wellness – to między innymi profesjonalne masaże i rytuały relaksujące.

 

Nasze Andrzejki 2020 na Mazurach to propozycja wypoczynku na łonie przyrody, w bardzo komfortowych warunkach, skąd nie chce się wyjeżdżać. Weekend możesz spędzić aktywnie lub wprost przeciwnie, odpoczywając od codziennych obowiązków i nabierając sił przed grudniem, w którym myśli się już o organizacji świąt i końcu roku.

 

Mazury są piękne o każdej porze roku – przekonasz się o tym, odwiedzając je w ostatnich dniach listopada. Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj pobyt, korzystając z atrakcyjnego cennika. Swoją drogą, ciekawe, czego dowiesz się z tradycyjnych, andrzejkowych wróżb…

Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce: https://jablon-resort.pl/imieniny-u-andrzeja/

andrzejki