Aktywnie na świeżym powietrzu, intymnie w strefie SPA, rodzinnie wraz z dziećmi przy blasku ogniska i specjałach prawdziwej mazurskiej kuchni? Zaprojektujcie własny plan na świąteczny wypoczynek!

BOŻE NARODZENIE NA MAZURACH

Termin: 23-26.12.2022

Aktywnie na świeżym powietrzu, intymnie w strefie SPA, rodzinnie wraz z dziećmi przy blasku ogniska i specjałach prawdziwej mazurskiej kuchni? Zaprojektujcie własny plan na świąteczny wypoczynek!

Tak dobrze widzicie. Nie ma pakietu. Święta i sposoby na ich spędzanie to sprawy tak wybitnie indywidualne, że nie ma co się mądrzyć. Wy decydujecie kiedy przyjeżdżacie, na jak długo i z kim. Może macie dość podejmowania decyzji, z którą teściową spędzicie czas w tym roku? Może chcecie być sami, bez rwetesu i stresu, spędzić święta w stylu slow? Może nie należycie do typów co jedzą i jedzą. Chcecie zamiast wystawnego obiadu  długi zimowy spacer po lesie,  łyżwy z dzieciakami, gorącą czekoladę przy lekturze ulubionej książki czy rodzinny turniej planszówek. Może lepiej z przyjacielem zadbać o formę i rozegrać ostatnie w 2022 roku tenisowe gemy?  Może marzy Wam się sauna czy rytuał spa z koleżanką i czerwone wino? Lub po prostu – potrzebujecie czasu by zadbać o siebie od środka, by pobyć intymnie z samym sobą w ciszy i w przyrodzie…

Szef Kuchni Łukasz Płutniak nic wam nie narzuci – przygotujemy mini-świąteczną kartę z ulubionymi potrawami, ale totalnie nikt się nie pogniewa jak zamówicie ulubionego schabowego z ziemniaczkami w wigilię.

Niech to będzie cudownie leniwy czas, daleki od ASAP-ów, dedlinów i tego co musicie. Wypoczywajcie jak lubicie najbardziej, we własnym rytmie! Zbudujemy Wam piękny fundament: ukryjemy Was w majestatycznej Puszczy Piskiej, nad bajkowym jeziorem, które zimą całkowicie zamarza oddając Wam do dyspozycji najpiękniejsze lodowisko na Mazurach, jedzenie jak u mamy, wypełnimy Jabłoń zapachem igliwia, pierników i domowego ciasta.

Zbudujcie i pielęgnujcie swoje własne tradycje świątecznego wypoczynku! Wszystkich Was widzimy, kochamy i zapraszamy w tej różnorodności ❤️

 

Boże Narodzenie na Mazurach 23-26.12.2022
cena za dobę
pokój 1 osobowy w Domu Pruskim 190 zł/doba
pokój 2 osobowy w Domu Pruskim 330 zł/doba
pokój 2 osobowy w Domu Mazurskim 430 zł/doba
pokój 2 osobowy w Domu nad Jeziorem 530 zł/doba

Dzieci do lat 6  w pokoju z Rodzicami – gratis.
Dzieci 6-12 lat w pokoju z Rodzicami – 50% ceny.
Dzieci powyżej 12 roku życia w oddzielnym pokoju liczone są jako osoby dorosłe.

Cena zawiera:

  • Pobyt w pokoju 1,2 osobowym w wybranym standardzie
  • Mazurskie śniadanie
  • 30 min seans w saunie – proszę o potwierdzenie dostępności i wcześniejsze umówienie w Recepcji
  • Bezpłatnie: wypożyczalnia kijków do nordic walking, łyżew, nart biegówek, kącik dla najmłodszych (świąteczne malowanki, gry planszowe), stół do ping ponga, siłownia
  • Wieczorami: zimowe ogniska nad jeziorem  (zestawy ogniskowe z kiełbaskami i grzanym winem lub gorącą czekoladą  za dodatkową opłatą rezerwuj wcześniej w Restauracji)
  • Opłatę parkingowa oraz klimatyczną

Czas wolny

W Restauracji Imbirowy Sad skosztujecie popisowych dań Szefa Kuchni oraz tradycyjnych świątecznych wypieków. Z kubkiem prawdziwej belgijskiej czekolady lub kieliszkiem starannie dobranego wina odpoczniecie przy kominku, delektując się widokiem zachodzącego nad jeziorem słońca.

Spragnionych wyciszenia i relaksu zapraszamy do intymnego świata aromaterapii, przygaszonych świateł oraz  rytuałów dla ciała i duszy. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę odżywczych zabiegów w strefie Wellness  oraz relaksujących masaży.

Amatorów pieszych wędrówek zapraszamy do odkrywania malowniczych szlaków wokół Jabłoni. Czeka na Was fantastyczny gratisowy bar tlenowy, pełen powietrza wolnego od spalin i smogu wielkiego miasta.

Nasze Jezioro Brzozolasek zamarza całkowicie, oddając Ci do dyspozycji jedno z najpiękniejszych lodowisk w regionie. U nas bezpłatnie wypożyczysz łyżwy i  kije do nordic walking, by móc w pełni rozkoszować się urokami zimowego klimatu Mazur. Jezioro pierwszej klasy czystości zachęca, by rozpocząć swoją przygodę z morsowaniem.

Jesteśmy także fanami tenisa ziemnego. Na terenie Jabłoń Lake Resort mamy 2 kryte korty tenisowe, sezon trwa zatem cały rok, bez względu na pogodę! Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: https://jablon-resort.pl/tenis-mazury/ Przed rozgrywką rozgrzejesz mięśnie w naszej siłowni.

Najmłodszym dedykujemy rodzinny kącik z grami planszowymi, kolorowankami i świątecznymi historiami.

Możliwość przyjazdu z pupilem (przy zakwaterowaniu w Domach Mazurskich) – 60 zł/doba , należy poinformować recepcję obiektu.

Rezerwacja i warunki rezerwacji:

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt: mail: recepcja@jablon-resort.pl lub telefon: (+48) 87 423 28 80, (+48) 669 130 455

Oferta jest bezzwrotna, wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. Oferta  nie łączy się z innymi  promocjami i rabatami. Ilość miejsc ograniczona. Oferta ważna jest do wyczerpania miejsc. Cena obowiązuje w przypadku wykorzystania pełnej liczby miejsc w pokoju. Jabłoń Lake Resort zastrzega sobie prawo do zmiany w programie oraz zmiany cen i promocji.

Rezerwacje dodatkowych usług będą przyjmowane wedle dostępności terminów.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie ofertą spa i zabiegami w strefie wellness rekomendujemy rezerwację zabiegów z wyprzedzeniem. Rezerwacja na miejscu w hotelu może nie być możliwa.

Pobyt zwierząt powinien być zgłoszony z wyprzedzeniem w recepcji obiektu. W przypadku braku informacji obiekt zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulacji rezerwacji bez zwrotów wpłaconych środków na poczet rezerwacji.

Usługi skalkulowane i opisane w pakiecie wraz z formą ich świadczenia uzależnione będą od obowiązujących w terminie 23-26.12.2022 regulacji ustawowych w związku z pandemią covid-19.

Zagwarantowanie rezerwacji:

Gwarancją rezerwacji  pokoju jest wpłata  50 % kwoty wynikającej z  wybranej opcji pakietu w ciągu 48h od dokonania rezerwacji na konto Jabłoń Lake Resort Sp. z o.o.

PKO : 24 1020 4753 0000 0502 0132 0118 (płatności w PLN)

Warto wiedzieć:

Pokoje mieszczą się w 3 różnych budynkach:

  • Pokoje w Domu Pruskim,
  • Pokoje w Domach Mazurskich,
  • Pokoje w Domu nad Jeziorem,

Dla najmłodszych dzieci oraz wygody ich Rodziców oferujemy wanienki, łóżeczka turystyczne, nianie elektroniczne, maty antypoślizgowe. Liczba asortymentu  dla dzieci ograniczona.

W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.