DOMY MAZURSKIE

Mazury to nasza polska, baśniowa kraina, mlekiem i miodem płynąca. Szerokie tafle jezior polodowcowych, bujna flora o różnych kwiatowych woniach, rzadko spotykane w innych regionach gatunki dzikich zwierząt… a to wszystko w jednym miejscu. Kolejne pokolenia rodzin przyjeżdżają tu zregenerować swoje siły i wypocząć na świeżym powietrzu. W Jabłoń Lake Resort dbamy o to, aby zapewnić Ci niezapomniany wypoczynek i wyjątkowe wrażenia, organizując różnorodne atrakcje. Swoje potrzeby zrealizują tu zarówno miłośnicy zabiegów pielęgnacyjnych, jak i fani aktywnego wypoczynku i sportowych emocji.

Domy Mazurskie to miejsca wypełnione zapachem drewna, dzięki którym nie rozstajesz się z naturą. Tylko kilka kroków dzieli Cię od dużej połaci wolnej przestrzeni, przedzielonej rosnącymi tam drzewami. Przyroda otacza Cię z każdej strony – odpręża Twoje ciało, działa kojąco na umysł. O poranku możesz wyjść na taras, wypić aromatyczną herbatę i ogrzać się jej ciepłem, słuchając przy tym ćwierkania ptaków lub patrząc na swoje dzieci, bawiące się beztrosko na pobliskim placu zabaw. Różnorodne konstrukcje – np. trampolina, ścianka wspinaczkowa, huśtawki i zjeżdżalnie – dadzą im zajęcie na długie godziny!

Wszystkie Domy Mazurskie zawierają w sobie dwa oddzielne, 2-osobowe pokoje. Każde pomieszczenie sypialne ma zaś przydzieloną do niego łazienkę w stylu skandynawskim, dopełniającym atmosferę bliskości natury z jej wszystkimi walorami, a także prywatny taras. Zadbaliśmy o to, aby Tobie i Twoim bliskim nie zabrakło wolnej przestrzeni, niezbędnej do pełnego relaksu.

Do swojej prywatnej dyspozycji posiadasz telewizor na wieczory filmowe, czajnik do parzenia aromatycznych napojów i suszarkę do włosów. Jeżeli zabierasz ze sobą pociechy do lat 3, dodatkowo zadbamy o ich komfort, udostępniając Ci różnorodne akcesoria: łóżeczka, przewijaki, maty i wanienki, a nawet elektroniczne nianie. Za drobną opłatą zajmiemy się również Twoim praniem, abyś cały wolny czas mógł poświęcić na relaks lub regenerację niezbędnej energii. Serdecznie zapraszamy na Mazury!