WELLNESS

Mnogość zabiegów w naszym SPA sprawi, że na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Masaż woskiem z ogrzanej świecy o wybranym aromacie, który rozgrzeje Twoje ciało, a może głęboki masaż terapeutyczny ? To Ty wybierasz najlepszą formę relaksu, która ukoi Twoje nerwy i rozbudzi zmysły – wszystkie zabiegi mogą być dowolnie łączone tak, abyś cały dzień spędził na przyjemnościach.
Strefa WELLNESS to nie tylko różnorodne masaże, ale także zabiegi regeneracyjne, poprawiające kondycję cery i skóry na całym Twoim ciele. Rytuał czekoladowy zadziała jak afrodyzjak, pozostawiając po sobie aromat na 24 godziny i ujędrniając Twoje ciało; rytuał kawowy dodatkowo przyspieszy przemianę materii, wspomagając odchudzanie, i zredukuje powierzchnię objętą cellulitem.
Być może wypad na Mazury jest dla Ciebie okazją do regeneracji sił po treningach sportowych lub kontuzji – jeżeli tak, nasi specjaliści pomogą Ci w odzyskaniu pełnej swobody w ćwiczeniach. Terapia manualna FDM jest zalecana osobom, które odczuwają napięcie w całym ciele, a także wielorakie bóle (barków, nóg, głowy czy pleców), zaś kinesiologytaping, czyli oklejanie poszczególnych partii ciała terapeutycznymi plastrami, wpływa pozytywnie na układ krążenia.

Mazury to kraina stworzona dla fanów kąpieli wodnych. Do Twojej dyspozycji pozostaje nie tylko bajeczny brzeg jeziora Jabłoń, ale również jacuzzi z sauną. Podczas całego Twojego pobytu dbamy o to, abyś mógł cieszyć się wszystkimi walorami SPA razem ze swoimi bliskimi. Niezależnie od tego, czy zabierzesz rodzinę, czy znajomych, spędzicie niezapomniane chwile pełne relaksu!
W naszej ofercie znajdują się także zabiegi bezpieczne dla kobiet w ciąży – np. Power Hialuronic, wyrównujący koloryt cery i wygładzający zmarszczki, lub Aquatherm, redukujący zaczerwienienia, podrażnienia i działający leczniczo na problemy hormonalne.