WESELA NA MAZURACH

Klimatyczne sale weselne na Mazurach & perfekcyjne wesela

Zrobimy dla Państwa wszystko, aby dzień Waszego ślubu pozostał niezapomniany.

Zdajemy sobie sprawę, że:

  • ślub i wesele to niepowtarzalne wydarzenie,
  • wszystko w tym dniu musi być wyjątkowe,
  • poza atmosferą i estetyką miejsca, bardzo ważne jest jedzenie,
  • muzyka musi być dobrana do Waszych oczekiwań.

Zapraszamy na Mazury do naszego resortu w Jabłoni. Na miejscu omówimy z Państwem wszystkie szczegóły dotyczące planowanego wesela. Z pomocą naszych konsultantów ułożymy menu zgodne z Państwa oczekiwaniami; doradzimy w wyborze najlepszych dekoracji i muzyków.

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań albo wątpliwości, prosimy o kontakt.

Jakie sale weselne możecie zaoferować Młodej Parze? Ile osób może wziąć udział w przyjęciu weselnym?
W Jabłoń Lake Resort przyjęcie weselne może odbywać się w kilku miejscach w zależności od liczebności zaproszonych Gości. Nasza największa sala weselna pomieści do 120 osób, mniejsze do 100 i 80 osób. Ostateczna liczba gości, przypadająca na wybraną salę, zależy także od ustawienia stołów i ich rodzaju.

Czy istnieje możliwość urządzenia wesela zimą?
Przygotujemy dla Was niezapomniane, białe wesele na Mazurach. Śnieg za oknem podkreśli gorący, pełen miłości klimat obecny w czasie przyjęcia weselnego. Być może wielkie ognisko w trakcie przyjęcia lub wspaniały kulig z pochodniami? A w przypadku wynajęcia wszystkich naszych pokoi, oferujemy specjalne ceny na noclegi.

Czy Para Młoda i jej Goście mogą zrelaksować się przed lub po przyjęciu weselnym? Jakie zniżki możecie Państwo zaoferować w Waszym wellness?
Aby chwile tuż przed przyjęciem i te już po nim pozostały na stałe w Waszych wspomnieniach, zapraszamy do naszego kameralnego wellness. Nasi konsultanci dobiorą odpowiednie zabiegi i poczęstują aromatyczną, ziołową herbatą. Specjalnie dla Was przygotujemy pakiety SPA, które mogą posłużyć jako prezent – podziękowanie dla Rodziców lub wybranych Gości. Usługi hotelowe w tym czasie objęte będą specjalnym rabatem.

Czy jest oddzielne menu dla wegetarian lub alergików?
Oczywiście możemy przygotować specjalne menu dla wegetarian, wegan, alergików czy osób będących na diecie. Najważniejsze w takim przypadku jest poinformowanie o liczbie takich gości oraz miejscach przy stole. Specjalne wersje menu nie wpływają na cenę usług hotelowych.

Czy ciasto i tort zapewnia Jabłoń Lake Resort?
Ciasto jest wliczone w menu weselne. Rodzaj tortu, jego wielkość i cena uzgadnianie są indywidualnie. Mogą one zostać również dostarczone bez dodatkowych opłat przez Państwa Młodych, w takim przypadku należy dostarczyć dowody zakupu tortu.

Alkohol
Proponujemy dwa rozwiązania:

  1. Alkohol jest kupowany od hotelu. Cena jest uzależniona od asortymentu i wartości zamawianego menu, dlatego jest ustalana każdorazowo.
  2. Alkohol może być również dostarczony na wesele przez Państwa Młodych. Pobieramy wówczas tzw. “korkowe” (opłata serwisowa). Dodatkowo – butelki z dostarczonym do nas alkoholem muszą posiadać ważne znaki akcyzowe, a także paragon lub fakturę VAT potwierdzające legalność zakupu.

Na jakie napoje możemy liczyć?
Kawa, herbata, soki, woda, napoje gazowane – asortyment i ilości są ustalane indywidualnie. Cena napojów “na osobę” zależy od asortymentu i wartości zamawianego menu.

Czy Jabłoń przygotowuje również dekoracje?
W cenę menu weselnego jest wliczona podstawowa dekoracja kwiatowa stołów. Współpracujemy jednak z grupą profesjonalnych dekoratorów, którzy za dodatkową opłatą mogą przystroić stoły oraz sale według Waszych sugestii. To od Państwa oczekiwań i pomysłów zależy, jak sala weselna będzie ostatecznie wyglądać, my jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje.

Czy Jabłoń zapewnia również muzykę?
Kwestię organizacji i wyboru muzyki pozostawiamy w Waszej gestii. Gusty i preferencje muzyczne są bardzo indywidualną sprawą. To Wy najlepiej wiecie, jakiej oprawy muzycznej oczekujecie. Dysponujemy kontaktami do sprawdzonych DJ – ów, muzyków i zespołów. Mając jednak na uwadze to, że odpowiednia muzyka współtworzy atmosferę przyjęcia weselnego i wpływa na nastrój Gości, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, tak aby Wasze wesele na Mazurach było przeżyciem wyjątkowym i często wspominanym.

Czy jest możliwość noclegu dla Młodej Pary i ich Gości?
Młoda Para na tę noc otrzymuje w prezencie pokój, przygotowany wyłącznie dla Nich. Zaproszeni Goście mają do dyspozycji 50 pokoi (jednoosobowych, dwuosobowych i trzyosobowych).

Czy istnieje możliwość wynajęcia obiektów w Jabłoń Lake Resort na wyłączność?
Oczywiście, że tak. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, a wszystkie szczegóły dotyczące wyłączności domawiamy na wspólnym spotkaniu (to Państwa wesele na Mazurach, dlatego jesteśmy otwarci na różne sugestie Młodej Pary).

Czy organizujecie Państwo wieczory panieńskie i kawalerskie?
Na taką okazję przygotowaliśmy specjalny Pakiet „Dla przyszłej żony i jej przyjaciółek”. Pozostajemy otwarci na Państwa pomysły dotyczące tych szczególnych wieczorów, my jesteśmy od tego, aby je zrealizować.

Czy możemy zorganizować również poprawiny?
Najczęściej wybieraną formą poprawin jest późne śniadanie. Nasi Goście decydują się także na poprawiny w formie imprezy plenerowej – sprzyjają temu Mazury: ich malowniczość i specyficzna atmosfera. Ostateczna forma poprawin zależy od wcześniejszych ustaleń.

W jakim terminie należy uiścić zadatek?
W ciągu 7 dni od podpisania umowy. Mają wówczas Państwo gwarancję rezerwacji konkretnego terminu. Wysokość zadatku wynosi od 8 tys. złotych (kwota zależy od wartości zamówienia oraz terminu planowanego przyjęcia). Pozostałe płatności wynikające z organizacji przyjęcia weselnego oraz harmonogram wpłat uzgadnianie są szczegółowo przed podpisaniem umowy.

Czy jesteśmy w stanie zapewnić animatora zabaw dla dzieci?
Na Państwa życzenie zapewnimy animatora zabaw dla dzieci od lat 4. Doskonałym miejscem do zabaw jest wydzielona część sal nad Restauracją „Imbirowy Sad” (pozwalająca mieć swoje pociechy „na oku”).

Czy istnieje możliwość oznaczenia miejsc przy stołach dla gości?
Miejsca dla Państwa Gości mogą zostać oznaczone imiennymi winietkami przygotowanymi przez nasz personel lub dostarczonymi przez Państwa Młodych. Winietki wraz z listą Gości oraz oznaczonym usadzeniem powinny zostać dostarczone do nas najpóźniej na 3 dni przed planowanym przyjęciem. Nasz zespół rozkłada winietki wg wcześniej dostarczonej listy.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

Film z uroczystości weselnej w Jabłoń Lake Resort. Realizacja: Wedding By Ragus (http://weddingbyragus.pl)

Film z uroczystości weselnej w Jabłoń Lake Resort. Realizacja: Wedding By Ragus (http://weddingbyragus.pl)

Wesele na Mazurach

Ślub to bez wątpienia niepowtarzalny dzień w życiu nowożeńców. W związku z tym konieczne jest dołożenie wszelkich starań, by ceremonia została przygotowana na najwyższym poziomie. O czym należy pamiętać? Oferta Jabłoń Lake Resort to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz przygotować profesjonalne wesele na Mazurach. Co obejmuje oferta Jabłoń Lake Resort?

Jabłoń Lake Resort, czyli profesjonalne wesele na Mazurach

Ustalenia dotyczące ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego powinny obejmować między innymi takie aspekty jak:

  • wybór menu weselnego,
  • zakwaterowanie gości,
  • sala weselna i dekoracje.

Co w tym zakresie oferuje ośrodek Jabłoń Lake Resort?

Wesele na Mazurach. Zakwaterowanie dla uczestników ceremonii.

W ofercie resortu można znaleźć trzy kategorie pokoi dla gości: w Domu Nad Jeziorem (10 pokoi o najwyższym poziomie luksusu, z widokiem na jezioro; ekskluzywna dziesiątka to dobre miejsce dla rodziców pary młodej, świadków itp.), Domy Mazurskie (10 budynków, z których każdy składa się z 2 dwóch pokoi dla 2-3 osób każdy; jest to idealne rozwiązanie dla gości lubiących nowoczesny, wystrój wnętrz) oraz 21 wygodnych pokoi w Domu Pruskim, w podziemiach którego znajduje się strefą masaży, sauna oraz jacuzzi.

Para młoda otrzymuje wyjątkowy pokój wyłącznie dla siebie(1 noc gratis). Oprócz tego nowożeńcy mogą liczyć także na pobyt w strefie SPA&Wellness, gdzie spędzą niezapomniane chwile relaksu.

Sala weselna Mazury

Centralnym punktem uroczystości dla młodożeńców jest sala weselna. Największe z dostępnych pomieszczeń pomieści łącznie sto dwadzieścia osób, zaś najmniejsze jest przeznaczone dla osiemdziesięciu gości.

Stosuje się dekorację kwiatową w wersji podstawowej. Istnieje jednak możliwość skorzystania również z rozszerzonych, indywidualnych wariantów dekoracji.

Jabłoń Lake Resort sala weselna na Mazurach