POKOJE W DOMU PRUSKIM

Dom Pruski to bardzo wyjątkowy element architektury ziem polskich, charakterystyczny dla regionów byłego zaboru pruskiego i jego okolic. Majestatyczny ceglany mur o wybielonej ścianie zewnętrznej, przeplatany impregnowanymi deskami z drewna, przywodzi na myśl poprzednie epoki. Taka architektoniczna perła idealnie sprawdza się na sesjach zdjęciowych. Ponadczasowy styl budownictwa współgra z niebywałym pięknem krainy jezior.

Nasi Goście mogą cieszyć się wyborem 20 pokoi, a zarazem 20 odmiennych aranżacji wnętrz. Zaprojektowaliśmy je z myślą o osobach, którym elegancki wystrój i przytulna atmosfera sprawiają radość. Piękny widok na szeroką taflę jeziora to dodatkowy atut niektórych pomieszczeń.

W Jabłoń Lake Resort dbamy o to, abyś mógł wybrać swoją własną przestrzeń – wyjątkowe miejsce, w którym zregenerujesz siły witalne i poczujesz się dokładnie tak, jak w rodzinnym domu. Niezależnie od preferencji estetycznych, znajdziesz tu pokój, który spełni Twoje najskrytsze potrzeby i stanie się niemalże Twoim własnym.

Pokoje w Domu Pruskim mają wiele konfiguracji. Naszym Gościom oferujemy do dyspozycji wnętrza jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe. Zarówno osoby preferujące wypoczynek w pojedynkę, jak i rodziny z dziećmi są u nas mile widziane. Każdemu zapewniamy pobyt pełen atrakcji: w wersji sportowej, relaksacyjnej lub łączącej obie z tych przyjemności. W końcu Mazury to idealne miejsce do zwykłego cieszenia się życiem.
Pokoje w Domu Pruskim zawierają różnorodne udogodnienia: czajniki do parzenia aromatycznych kaw lub herbat, telewizory na wieczory filmowe, suszarki do włosów i oczywiście prywatne łazienki. Jeżeli na wyjazd zabierasz ze sobą pociechy do lat 3, zadbamy o ich wygodę, udostępniając Ci wszelkie potrzebne akcesoria: łóżeczka, przewijaki, wanienki, maty lub elektroniczne nianie. Za dodatkową opłatą zajmiemy się również Twoim praniem, abyś w pełni zrelaksował się podczas wypoczynku w Jabłoń Lake Resort.