JOGA NA MAZURACH

Obecne czasy nauczyły nas, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie i kondycję psychiczną. Zatroszcz się o siebie od wewnątrz, wybierając aktywny wypoczynek na Mazurach. W Jabłoni sezon na jogę trwa cały rok. Nasz Resort jest położony w jednym z obszarów Natura 2000. Wokół znajdują się piękne lasy, jeziora i łąki. To miejsce, gdzie odnajdziesz ciszę i spokój.

Medytacja i joga na Mazurach

Organizujemy własne Jabłoniowe obozy jednak od lat współpracujemy również z zaprzyjaźnionymi szkołami jogi. Mamy 3 przepiękne, pachnące drewnem sale od 80 do 150 m², z widokiem na jezioro, ogród lub las, dzięki czemu joga na Mazurach będzie spełnieniem Twoich marzeń o bliskości natury. Każda z sal jest klimatyzowana / ogrzewana, ma drewniane podłogi. Na życzenie udostępniamy niezbędne sprzęty do ćwiczeń: maty, poduchy, paski i klocki. Kiedy tylko pozwala na to aura, praktykujemy na pomostach tuż przy jeziorze. W intymnym zakątku w ogrodzie znajdziesz także piramidę do medytacji – zbudowana w skali odwzorowującej piramidę Cheopsa, wykonana w 100% z miedzi doskonale przewodzącej energię oraz piasku kwarcowego. Ustawiona została w miejscu wskazanym przez certyfikowanego radiestetę.

Zdrowa, wegetariańska kuchnia – pełnia smaków

Mamy doświadczenie w dobrze zbilansowanej i zdrowej kuchni wegańskiej oraz wegetariańskiej, pieczemy własne chleby, wytwarzamy pyszne oliwy oraz powidła. W Restauracji Imbirowy Sad podajemy śniadania ze strefą life cooking, gdzie kucharz przyrządza wyśmienite jajecznice lub omlety z ulubionymi dodatkami. Tu króluje nasz domowy, wypiekany na miejscu chlebek oraz świeże pasty i warzywa. Lunche mają formę obfitego bufetu z barami sałatkowymi, a klimatyczne kolacje serwujemuy do stołu, z widokiem na zachód słońca. W menu dziennym jest również miejsce na napój z cytryny, miodu i imbiru, który wypijesz przed zajęciami i barek z ziołowymi naparami. Gdy pogoda sprzyja, rozpalamy dla Was ogniska nad jeziorem. Organizujemy także warsztaty z kuchnią wege, a także pieczenia domowego chleba wg. naszej autorskiej receptury czy produkcji zdrowego hummusu.

Gdzie śpisz?

Kilka kroków od Jeziora Brzozolasek:
w Domu Pruskim tu pokój jest inny, urządzony z czułością – w podziemiach znajdziesz spa w Domkach Mazurskich – ogrzewanych i klimatyzowanych, pachnących drewnem z łazienką w skandynawskim stylu i wyjściem do ogrodu lub Domu nad Jeziorem z balkonami lub tarasami z bezpośrednim zejściem do jeziora.

Czas na relaks i wypoczynek

Mamy dla Ciebie 10 ha pomysłów na aktywny wypoczynek! Na terenie obiektu znajduje się duży ogród, hamaki oraz 2 klimatyczne domki tureckie — idealne miejsca, by zatopić się w lekturze ulubionej książki lub zagrać w planszówkę. W strefie wellness czekają na Ciebie 2 gabinety z pakietem autorskich zabiegów na ciało i relaksujących masaży, sauna oraz jacuzzi: https://jablon-resort.pl/wellness/. Puszcza Piska zachęca do aktywności na powietrzu: jogging, chodzenie z kijkami, spacery. Jesienią lasy obfitują w grzyby. Tuż za oknem znajdziesz Jezioro Brzozolasek – pierwszej klasy czystości, prywatną plażę z leżakami i pomosty do wygrzewania się na słońcu. W ciepłe dni skorzystasz z wypożyczalni kajaków, desek sup i rowerków wodnych lub wyruszysz na podbój jeziora katamaranem. Wokół Jabłoni mamy piękne trasy rowerowe, a do aktywnego wypoczynku zachęca wypożyczalnia rowerów turystycznych, idealna na leśne wycieczki.  Na terenie kompleksu znajduje się też boisko do piłki siatkowej/nożnej oraz 6 kortów tenisowych – 2 kryte i ogrzewane hale oraz 4 boiska na świeżym powietrzu. Zimą możesz rozpocząć przygodę z morsowaniem – czyste jezioro z łagodna liną brzegową i nasza rozgrzewająca herbata stwarzają do tego idealne warunki. Skorzystasz także z nart biegówek i wypożyczalni łyżew, bo w siarczyste mrozy Jezioro Brzozolasek całkowicie zamarza, tworząc jedno z najpiękniejszych naturalnych lodowisk na Mazurach.

Do zobaczenia na macie!
Namaste

Więcej szczegółów w prezentacji: Joga prezentacja

Przed przystąpieniem do praktyki zapoznaj się z regulaminem