Joga na Mazurach — wypoczynek dla ciała i duszy

Mazury są idealnym miejscem dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą i lubią aktywny wypoczynek. Cisza, spokój i piękne widoki tworzą wspaniałą przestrzeń do treningu oraz pozwalają na zregenerowanie sił. Jeśli wciąż żyjesz w stresie, brak Ci energii lub czujesz, że potrzebujesz odrobiny relaksu, a przy okazji chcesz poznać uroki jezior – Jabłoń Lake Resort ma dla Ciebie coś specjalnego!

Joga nad jeziorem to wyjątkowe połączenie odpowiednich ćwiczeń rozciągających, głębokiego, świadomego oddechu oraz różnych technik medytacji. Jej uprawianie pomaga wyciszyć gonitwę myśli i oderwać się od codziennych problemów. Ten szczególny rodzaj aktywności fizycznej pozwala na usprawnienie organizmu, a także dostarcza pozytywnej energii. Joga uczy skupiania się na wszystkich wykonywanych ruchach, a tym samym pogłębia świadomość swojego ciała. Ponadto pozytywnie wpływa na postawę i pomaga redukować ból pleców oraz kręgosłupa. Możemy zapewnić, że chociaż podczas treningu ciało poddane jest wysiłkowi, umysł odpoczywa!

Joga — aktywny wypoczynek, który może stać się stylem życia

Łącząc ze sobą pozytywny wpływ ćwiczeń fizycznych na organizm oraz przyjemne doznania wynikające z obcowania z naturą — Jabłoń Lake Resort proponuje specjalne wyjazdy z jogą na Mazury. Dedykujemy je przede wszystkim kobietom prowadzącym siedzący tryb życia, żyjącym w stresie i pośpiechu czy borykającym się z bólami układu kostnego. Weekend w Jabłoni to także idealne rozwiązanie dla chcących aktywnie spędzić czas, z dala od zgiełku i pędu miasta.

Wyjazd z jogą na Mazury to łatwy sposób, by oderwać się od szarej codzienności i wszechobecnego pośpiechu. Pomaga wyciszyć się oraz znaleźć równowagę między ciałem i umysłem. Wykonywanie ćwiczeń na świeżym powietrzu, w otoczeniu zapierającej dech w piersiach przyrody może być wyjątkowym przeżyciem, które pozwala przewartościować dotychczasowe priorytety. Sercem Jabłoni jest kuchnia. Ważnym dopełnieniem jogowgo wyjazdu są posiłki – wegetariańskie, zbilansowane, zdrowe i oparte na naturalnych produktach. Ten szczególny czas dla kobiet — możesz wykorzystać na kształtowanie sylwetki oraz zmianę stylu życia. W programie przewidziano nie tylko ćwiczenia, lecz także masaże, spacery po okalającej Jabłoń Puszczy Piskiej, pobyty w saunie, a także chwilę na rozmowy przy ognisku, czy relaks w samotności w ogrodzie na hamaku zaczytując się w ulubionej książce. U nas każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, dlatego zapraszamy na wyjazdy z jogą na Mazury!