Kobiece weekendy w Jabłoni

Jak co roku, jesienią Jabłoń zmienia się w Kobietę – wyjazdy na Mazury dla kobiet to nasza specjalność. W październiku odwiedziły nas wyjątkowe Panie. W bogatej ofercie było z czego wybierać :Weekend z Jogą, Zielony Weekend z warsztatami kuchni wegetariańskiej, Weekend z warsztatami Doktor Makeup .

Co to jest Doktor MakeUpCamp ? To Warsztaty dla wizażystów, którzy szukają wskazówek, praktyki, nowych trendów w świecie makeup-u. W tym roku odbyła się w Jabłoni druga edycja Doktor MakeUpCamp , a także Doktor MakeupExclusive Training – wyjątkowe spotkanie dla wizażystów, którzy odbyli już pierwszą część kursu makijażowego i pragną pogłębić praktykę.

To jedyne takie kursy – nie tylko na Mazurach, ale w Polsce.

 

Każde wydarzenie z Doktor MakeUpAcademy to przede wszystkim profesjonalnie skrojony program szkoleniowy, zajęcia z najlepszymi w branży – specjalistami w dziedzinie fotografii i obróbki cyfrowej, szkolenia z zakresu obsługi mediów społecznościowych, stylizacje włosów, wykłady z technik make-upowych oraz prezentacja nowinek w świecie wizażu ,a także ćwiczenia fizyczne na macie z trenerką fitness. Marta Iwańska założycielka marki Doktor MakeUp – to jedna z najbardziej utalentowanych i utytułowanych wizażystek w Polsce. W świecie wizażu jest to 1-sza liga. W tym roku zaprosiła do Jabłoni :

Agata Biernat

Miss Polonia 2017, instruktorka fitness, tancerka i modelka, która jak mało kto wie jak ważna jest dobra postawa i codzienne ćwiczenia, dając naszym kursantkom wycisk na matach!

Martę Zawiślańską

czyli @da_midays- najbardziej rozchwytywana stylistka fryzur w Polsce, podpowiada jak i czym układać włosy na sesjach zdjęciowych.

Marta Kuśmierek

@marta_kusmierek_makeup – wizażystka, stylistka, projektantka mody i psycholog. Oprócz tego mózg logistyczny tych warsztatów! Bez niej nie ma Doktor MakeUpCamp.

Magda Zych

Fotograf, spec od retuszu –jej wiedza i talent są nieocenione – dzięki niej kursantki uczą się pracować z modelką, światłem studyjnym, pokazać najmocniejsze strony make-upu , a później wyciągnąć ze zdjęcia maks – za pomocą programów do cyfrowej obróbki zdjęć.

Karolina Frączkowska – specjalistka od szalonego świata mediów społecznościowych, opowie o do’s and dont’s, jak pisać posty, jakich używać hasztagów, jak dbać o reklamę w Internecie i jak dbać o relację z followersami.

Jeśli jednak świat Instagrama i make-upu to nie twój świat. Mamy jeszcze kilka asów w rękawie.

Może Weekend z Jogą? Joga w Jabłoni to podwójna przyjemność – nie tylko w kontekście fizycznych dobrodziejstw płynących z tego sportu dla naszego ducha i ciała – to Joga w jednym z najpiękniejszych ośrodków na Mazurach. W tym roku zawitała do nas Karolina Murdzia – założycielka szkoły Joga Szczęścia oraz marki kosmetyków ekologicznych My Magic Essence. Wyjazd jogowy dla kobiet z Karoliną to Joga, medytacje kundalini, Sound healing, masaże na 4ręce, spacery, napary ziołowe, odpoczynek, sauna, ognisko, relaks dla umysłu i ciała wspólne bycie, rozmowy, albo chwile samotności nad brzegiem jeziora.. co komu w duszy gra.

A może waszym marzeniem jest zadbanie o siebie od środka ? Mamy głowę pełną pomysłów!

Zielony Weekend w Jabłoni to weekend troski o to co i jak jemy. Asia Borowska – od wielu lat

wegetarianka, blogerka kulinarna, pr-owiec, ale też mama 2ki wspaniałych dzieciaków – które przekonała,że warzywa to jedna z najlepszych rzeczy pod słońcem. Kocha Łemkowszczyznę, zaklina się ,że tam osiądzie na starość. Tymczasem póki jest bliżej nas, przemyca pomysły na łemkowskie dania w wersji wegetariańskiej. Do Jabłoni przyjedzie opowiedzieć o ekologicznych produktach, o zdrowej kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, o kuchni opartej o sezonowość i

słuchanie własnych potrzeb. W części szkoleniowej będziemy wspólnie gotować wegetariańskie, jesienne potrawy pełne smaku. Zrobimy także kiszonki, które w słoikach zabierzecie do domu, by wspierały wasz system odpornościowy.

Zielony Weekend to także spotkanie z Eweliną Szymanowską – założycielką sklepu z ekologicznymi kosmetykami Eko Liść ,a także niepowtarzalnej marki ręcznie wyrabianych świec sojowych – DUSZA Mazur. Ewelina opowie nam o tajnikach aromaterapii – jakie olejki są dobre i warte kupowania, jak zapachy oddziałują na nasze ciało, jak mieszać oleje, a w końcu jak stworzyć własne perfumy!

DIY w najlepszej eko postaci – to właśnie nasz pomysł na zaklęcie ukochanego zapachu oczarowującego jesienną słotę.

Zapraszamy do Jabłoń Lake Resort na najpiękniejsze kobiece weekendy na Mazurach.