Miejsce robi różnicę. Zaplanuj swoje szkolenia na Mazurach!

Czy (i dlaczego) warto organizować wyjazdy firmowe?

Na organizację wyjazdów firmowych, decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorców. Nic dziwnego, bowiem to właśnie tego typu działania mają ogromne znaczenie dla budowania wizerunku firmy, zwiększenia efektywności pracy oraz budowania relacji pomiędzy pracownikami. Przekonaj się dlaczego wyjazdy firmowe są doskonałą inwestycją i co można dzięki nim osiągnąć.

Wyjazdy integracyjne – korzyści dla firmy oraz pracowników

Wyjazdy integracyjne organizowane są zarówno przez duże przedsiębiorstwa, jak i niewielkie firmy. Mogą się one cechować odmiennym charakterem, w zależności od liczby uczestników oraz celów, jakimi kieruje się firma. Niektóre wyjazdy będą zatem miały wyłącznie charakter rozrywkowy, inne z kolei mogą zostać połączone z dodatkowymi elementami, takimi jak szkolenia lub konferencje.

Niezależnie od tego, w jaki sposób uczestnicy będą spędzać ze sobą czas, możliwe staje się uzyskanie wielu wymiernych korzyści. Jakich? Między innymi: wdrożenie nowych pracowników, wzmocnienie więzi pomiędzy pracownikami , poprawa współpracy, wyzwolenie w zespole nowych pokładów energii, budowanie lepszego wizerunku firmy oraz zdobycie nowej wiedzy i doświadczeń podczas specjalistycznych szkoleń.

Wyjazdy firmowe stanowią również doskonały sposób na poznanie pracowników oraz ich indywidualnych predyspozycji oraz dają możliwość wynagrodzenia zespołu za okazane zaangażowanie.

Jeżeli organizacja wyjazdu integracyjnego samodzielnie wydaje się być przedsięwzięciem angażującym zbyt wiele czasu lub takim, które sprawić może trudność warto skorzystać z pomocy i doświadczenia hoteli oraz ich wykwalifikowanych pracowników, którzy na co dzień specjalizują się w organizacji eventów dla firm.

Imprezy integracyjne – dlaczego Mazury?

Aby wyjazd integracyjny był udany, warto wybrać odpowiednie miejsce, charakteryzujące się szeregiem udogodnień, ale także atrakcyjną lokalizacją. Interesującą propozycją są z pewnością Mazury. Mazury urzekają swoim pięknem o każdej porze roku. To wspaniałe miejsce dla fanów przyrody , które słynie przede wszystkim z zachwycających jezior oraz bliskości lasów, ale także ciekawej historii i bogatej kultury. Wszystko to daje nieograniczone możliwości, by zaplanować niezapomniany event. Mazurską scenerię dla służbowych podróży oraz doświadczenie w profesjonalnej organizacji wydarzeń dla biznesu proponuje właśnie Jabłoń Lake Resort.

Zaplanuj wyjazd integracyjny z noclegiem na Mazurach, w hotelu Jabłoń Lake Resort!

Dostęp do 51 pokoi sprawia, że Jabłoń Lake Resort staje się doskonałym wyborem dla firm, które planują wypoczywać wyłącznie we własnym gronie (wynajem wszystkich pokoi gwarantuje, że prócz gości restauracji będziecie jedyną zorganizowaną grupą w hotelu) lub takich, które poszukują miejsc z dala od kilkuset pokojowych, zatłoczonych kompleksów hotelowych i idealnie sprawdza się podczas organizacji kilkudniowych szkoleń na Mazurach. W Jabłoń Lake Resort porozmawiacie o biznesie przy gitarze i ognisku popijając grog z porządną dawką rumu, na plaży w beach- barze lub klasycznie w jednej z kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych. Niewątpliwym atutem miejsca jest także restauracja na jeziorem, specjalizująca się w regionalnej kuchni, bazującej na świeżych produktach od lokalnych dostawców.

Zorganizuj wyjazd integracyjny pełen atrakcji

Dobra zabawa to jedno z podstawowych założeń udanego wyjazdu integracyjnego. Warto zatem zadbać o interesujące rozrywki. 10 ha terenu zielonego tuż przy hotelu to doskonała przestrzeń na pikniki, gry i zabawy, które zintegrują Wasz zespół. Jabłoń Lake Resort zorganizuje: wyprawy off road, quady, scenariusze militarne, gry detektywistyczne i konstruktorskie, warsztaty CSR ale także kino plenerowe w świetle zachodzącego słońca, czy warsztaty jogi na malowniczym pomoście lub w ogrodzie, które pomogą rozładować stres i napięcie w grupie. Skorzystaj ze wszystkich atrakcji jakie oferuje okolica – zabierz zespół na spływ kajakowy Krutynią (najpiękniejszy szlak kajakowy na Mazurach), wyprawę żeglarską lub grę terenową. Wokół hotelu Puszcza Piska, więc ogrom przestrzeni na zdrową aktywność na świeżym powietrzu dla całej grupy. Na miejscu dostępne są także korty tenisowe, boisko do piłki siatkowej/ nożnej plażowej oraz gabinety masażu i wellness z pakietem autorskich zabiegów na ciało. Fani kąpieli docenią z pewnością prywatną, zadbaną plażę z bezpośrednim dostępem do Jeziora Brzozolasek – pierwszej klasy czystości.

Jabłoń Lake Resort to wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz realizacji niezapomnianych wyjazdów integracyjnych i szereg rekomendacji od zadowolonych klientów. Miejsce robi różnicę – zaplanuj swoje szkolenie na Mazurach!