Wigilijne potrawy na wynos? Zaplanuj święta Bożego Narodzenia już dziś!

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas, kiedy cała rodzina gromadzi się wokół suto zastawionego, wigilijnego stołu. Przygotowania do tych kilku wyjątkowych dni zaczynają się już na początku grudnia i pochłaniają wiele czasu. Zakupy, stanie w długich kolejkach czy niezliczone godziny spędzane w kuchni nierzadko są przyczyną dużego stresu, a także powodują niepotrzebne sprzeczki między bliskimi. Zatem jeśli chcesz uniknąć przedświątecznej gorączki, oddaj przygotowanie wigilijnych posiłków w ręce profesjonalistów. Catering wigilijny to gwarancja spokoju i oszczędność czasu, który możesz poświęcić rodzinie. W Jabłoni oferujemy przepyszne tradycyjne dania świąteczne, które zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wymagających gości. Niech wigilia będzie czasem spędzonym z bliskimi, a pyszny barszcz na zakwasie, domowe pierogi czy rybę po grecku dostarczymy Ci my! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego świątecznego kiermaszu: https://jablon-resort.pl/boze-narodzenie-na-mazurach/.

Nie czekaj na ostatni moment — postaw na kreatywne prezenty

Nie masz pojęcia co podarować bliskim na święta Bożego Narodzenia? Chcesz uniknąć kupowania niepotrzebnych bibelotów oraz zbędnych upominków, które będą się kurzyć na półce? Postaw na oryginalne i praktyczne prezenty! W Jabłoń Lake Resort przygotowaliśmy wyjątkowe kosze podarunkowe pełne domowych przetworów, będących wizytówką naszej kuchni. Piękne pudełka zawierają prawdziwe smaki Mazur — wytrawne konfitury, słodkie owocowe musy i powidła, naszą autorską mieszankę zimowej herbaty, domowe ciasteczka z nutą imbiru i cytryny, pyszne ryby. Wszystko to stworzone według autorskich receptur. Dodatkowo do każdego pudła dołączymy specjalnie zaprojektowaną, świąteczną kartkę. Sprawdź dokładną ofertę na: https://jablon-resort.pl/pudla-pelne-prezentow-od-jablon-lake-resort/.

Innym pomysłem na niebanalne podarunkivouchery świąteczne na pobyt w Jabłoń Lake Resort! To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie czas spędzony blisko natury. Przy zakupie wystarczy, że podasz rodzaj usługi, a termin realizacji bonu wybierze obdarowana osoba. Dlatego możesz mieć pewność, że skorzysta z vouchera. Możliwości wypoczynku w Jabłoń Resort jest wiele: pyszny posiłek w Restauracji Imbirowy Sad, relaks w samym sercu Puszczy Piskiej, rozluźniający masaż czy zabiegi w naszym SPA. Spraw przyjemność bliskiej osobie i podaruj jej wyjątkowy czas na Mazurach! Szczegóły dotyczące vouchera znajdziesz na: https://jablon-resort.pl/swiateczny-prezent-voucher-podarunkowy/.

Święta Bożego Narodzenia z Jabłoń Lake Resort

Skorzystaj z naszej wyjątkowej bożonarodzeniowej oferty. Postaw na catering na święta, by z przyjemnością celebrować ciepłą, rodzinną atmosferę. Swoim bliskim podaruj praktyczne i oryginalne prezenty, które sprawią im prawdziwą przyjemność — polecamy kosze podarunkowe z mazurskimi specjałami lub vouchery na pobyt w Jabłoń Lake Resort.