Czas na szkolenie? Odkryj potencjał Mazur! W samym sercu Puszczy Piskiej od wielu lat organizujemy szkolenia i konferencje do 120 osób a ich ofertę za każdym razem dostosowujemy do Twoich potrzeb. Wśród innych obiektów wyróżniamy się tym, że do Twojej dyspozycji pozostaje nie jedna sala konferencyjna, a 5 sal o powierzchni od 30 do 150 m2.

SZKOLENIA I KONFERENCJE

Czas na szkolenie? Odkryj potencjał Mazur!

W samym sercu Puszczy Piskiej od wielu lat organizujemy szkolenia i konferencje do 120 osób a ich ofertę za każdym razem dostosowujemy do Twoich potrzeb. Wśród innych obiektów wyróżniamy się tym, że do Twojej dyspozycji pozostaje nie jedna sala konferencyjna, a 5 sal o powierzchni od 30 do 150 m2.. Dzięki takiej liczbie pomieszczeń, możesz organizować różne zajęcia o tej samej porze lub zwyczajnie urozmaicić przestrzeń, w której przebywać będą słuchacze i prelegenci. Dodatkowo największa sala konferencyjna posiada bezpośrednie połączenie z namiotem z rozsuwanymi ścianami. Stwarza to możliwość rozszerzenia przestrzeni szkoleniowej o zabudowę wystawienniczą lub podania przerwy kawowej z widokiem na zieleń i bajeczne Jezioro Brzozolasek. Co bardzo ważne – każda sala konferencyjna posiada klimatyzację i dostęp do światła dziennego – okna wychodzące na przepiękną okolicę: jezioro, las bądź ogród.

Z nami nie musisz martwić się o menu – w przerwach między zajęciami organizujemy syty i zdrowy catering uwzględniający także możliwe restrykcje dietetyczne uczestników szkoleń. Kuchnia w Jabłoni to dbałość o smak i jakość produktów. W Restauracji Imbirowy Sad z taką samą pieczołowitością dbamy o dania a’la carte, jak o estetykę , różnorodność i oczywiście doskonały smak potraw przygotowywanych w formule bufetowej.

Dlaczego warto zorganizować konferencję w Jabłoń Lake Resort?

Po zakończonych warsztatach lub wykładach, ich uczestnicy mogą relaksować się na 10 ha zielonej przestrzeni. Do dyspozycji Gości pozostawiamy m.in. plażę z barem, hamaki, boiska sportowe do gry w piłkę nożną i siatkówkę plażową, czy korty tenisowe. Jeżeli znajdą się chętni na wzięcie udziału w zajęciach popołudniowych, przygotujemy ofertę wycieczek (kajakowych, rowerowych, na quadach etc.), warsztatów CSR (np. skręcania rowerów dla dzieci z domu dziecka) lub gier terenowych. Nasza kreatywność nie zna ograniczeń!
Konferencje na Mazurach poszerzają horyzonty myślowe, ale stanowią również odpowiedni pretekst do tego, aby przeżyć niezapomniane chwile. Wieczorami organizujemy imprezy tematyczne, potańcówki, ogniska i biesiady z muzyką na żywo – bawimy się tam do białego rana. Jeżeli w pewnym momencie uznasz, że przyda Ci się pomoc w zarządzaniu wszystkimi atrakcjami, przydzielimy Ci kreatywnego event managera. Jego praca obejmuje zarówno wstępne etapy planowania wydarzenia, jak i czuwanie nad bezbłędną realizacją założonych celów.

Spiesz się, by zarezerwować termin:

szkolenia@jablon-resort.pl.

Sprawdź sale konferencyjne w Jabłoń Lake Resort na SaleBiznesowe.pl

Obejrzyj Jabłoń Lake Resort w serwisie https://www.mojekonferencje.pl