EVENTS

Integracja zespołu nie musi być nudna ani sprowadzać się do zwykłego zjedzenia wspólnego posiłku i wypicia kilku kieliszków wina.

Gra scenariuszowa.
To hasło rządzi w dziedzinie integracji, bo pozwala poznać swój zespół w warunkach innych niż biurowe pomieszczenia.

Jakie gry scenariuszowe wybrać?
Takie, które będą poprowadzone przez konferansjera, animowane przez instruktorów i pozwolą na kreatywną zabawę między zespołami. Genialnym plusem naszych propozycji jest przygotowanie terenu pod imprezę poprzez tematyczną aranżację. Cały wystrój dostosowany jest do myśli przewodniej gry scenariuszowej dzięki czemu możemy poczuć się jak w spektaklu reżyserowanym specjalnie dla Was.

Możliwości, oczywiście, jest wiele: gry ze sportową rywalizacją, gry z twórczym działaniem, gry z nutką adrenaliny i tajemnicy… Łączy je jedno: team building, który zintegruje Wasz zespół!

Przykładowe scenariusze:

 • ESCAPE ROOM

  Zagrajmy w grę – ten słynny filmowy tekst nie oznaczał niczego dobrego. Rozpoczynał walkę z czasem. W tym wypadku, owszem, walczymy z czasem ale o nagrodę, a nie o życie. Wasza grupa ma za zadanie rozwiązać zagadki logiczne lub sprawnościowe tak, aby uzyskać potrzebne informacje do otwarcia drzwi i ucieczki z pokoju. Czas start!
 • FASHION STYLE

  Któż z nas nie chciał być w dzieciństwie projektantem mody jak Giorgio Armani, Yves Saint-Laurent czy jak Christian Dior, projektując ubrania dla największych gwiazd i zdobywając nagrody na wielu prestiżowych imprezach… Pora stworzyć własną kolekcję z dostarczonych materiałów niezbędnych do uszycia ubrań. Potem niech modelki zaprezentują te cuda… Wszystko po to, aby poczuć się jak światowej sławy projektanci mody tworząc najlepsze kreacje, które podbiją światowe rynki.
 • HOLLYWOOD DLA KAŻDEGO

  „Chcę podziękować mamie i tacie oraz całemu zespołowi…” tak zwykle rozpoczynają się słowa zdobywców Oscara. A Wy? Co powiedzie odbierając statuetkę? Pamiętajcie, że droga do nagrody jest długa i zaczyna się od stworzenia scenariusza. Potem jest obsadzenie ról, kręcenie scen, montaż filmu, premiera i… brawa, sława, gala oraz uznanie całego świata. I Oscar.
 • KREATYWNI KONSTRUKTORZY

  „Panie majster! Łopata mi się złamała!”. „To się oprzyj o betoniarkę!”. Kawał stary jak świat. Tak jak i zawód budowlańca istniejący od starożytnych przedsięwzięć budowy piramid do… no właśnie, do czego? Kreatywność i wyobraźnia nie zna granic, więc przy odpowiedniej motywacji i materiałach zbudować można wszystko! Przekonajcie się sami jakie cuda techniki możecie stworzyć! Plac budowy… Tutaj każdy staje się czynnym pracownikiem żyjącym z satysfakcji ze swej pracy… Przy użyciu tektury, kleju, drewnianych listew, noży, pędzli, farb itp. podejmuje wyzwanie budowy maszyn, o jakich filozofom się nie śniło!
 • LIP DUB

  Zbiorowa twórczość to coś, co sprzyja integracji. A LipDub sprzyja zbiorowej twórczości. Nakręcenie wizualizacji do wybranego utworu tak, aby każdy miał w tym swój udział wymaga współpracy, przygotowania i kreatywności. Niech zatem każdy ubierze wybrany strój, przygotuje się i… uśmiecha szeroko, gdy złapie go kamera!
 • LOST

  Ginące samoloty to ostatnio częste zjawiska. Tak jest i teraz.. Wasz samolot zniknął z radarów, a Wy znaleźliście się na pustkowiu bez szans na pomoc z zewnątrz. Jako rozbitkowie sami musicie znaleźć drogę do domu poszukując znaków, przyjaznych tubylców i łącząc ze sobą skomplikowane fakty i poszlaki. Czy przetrwacie w tej głuszy? I czy wrócicie do domu?
 • MONSTER GARAGE

  Samochód vintage? Maluchomonstertruck? Wrakoczołg? Złomowy Trzmiel? Bez względu na nazwę te cacka będą hitem dróg. Każde z nich to jedyne w swoim rodzaju dzieło stworzone na bazie czegoś, co powinno już zmienić się w kostkę blachy. A jednak nie! Co więcej – odpicowane, po generalnym tuningu mają nowy, mocny charakter! Bo właśnie na tym polega MONSTER GARAGE!
 • MORDERSTWO W LESIE/HOTELU

  Ciemny las… Tajemnicze morderstwo… I odgłosy, które przyprawiają o gęsią skórkę… Postacie spotkane na drodze też są jak z horroru. A w tym wszystkim Wasza grupa, która pomaga detektywowi z rozwiązaniu makabrycznej zbrodni… Kim jest morderca? I czy na pewno chcecie go spotkać na swojej drodze?
 • MTV NA WESOŁO

  Dawno już nie słyszeliśmy w mediach nowego HIT-u, który powaliłby świat na kolana. Nie mówiąc już o teledysku tak genialnym, że wyświetlenia liczyłoby się w miliardach. Twórcom zwykle brakuje czasu a przede wszystkim pomysłu na „dobry kawałek”. Postanowiliśmy, że wykorzystamy tę lukę rynkową i wspólnie z Wami wyruszymy po nagrodę GRAMMY!
 • ORIENTEERING MIEJSKI

  Miasto jakie jest każdy widzi. Ale gdy teren miejski staje się scenerią pod zabawę integracyjną zaczyna być zupełnie inaczej. Nagle każda uliczka wygląda ciekawie każda budowla może kryć zadanie do wykonania, a każda osoba sprawia wrażenie jakby miała jakieś ważne informacje. Pora wykorzystać potencjał miasta i odkryć je w nietypowy sposób!
 • ORIENTEERING Z PRZYGODAMI

  Bieg na orientację – orienteering to jedna ze sportowych dyscyplin olimpijskich (nie wpisana do programu olimpiady), w której zawodnik posługując się mapą i kompasem ma za zadanie przebiec w jak najkrótszym czasie określoną trasę wyznaczoną w terenie (zazwyczaj jest to las) przez punkty kontrolne.
 • PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA

  William Fogg okrążył ziemię w 80 dni. Dziś zawstydzimy Williama i zrobimy to w 4 godziny! W dodatku ominiemy liczne odprawy bezpieczeństwa, bramki i kolejki do nadania bagażu. Francja, Japonia, Egipt, Stany Zjednoczone, Grecja… w każdym kraju zmierzymy się z zadaniem, które pozwoli nam na dalszą podróż. Wspomnieliśmy już, że wszystko to na jednym bilecie?
 • PRL - 300% NORMY

  Jest do wykonania 300% normy. Obywatele, pomożecie? A jakżeby nie! Naród nigdy nie zawodzi. Stawia się w gotowości i tworzy… Produkty nietypowe, praktyczne albo trochę mniej. Ale zawsze takie, które mają polski charakter! A po skończonej pracy zakładają majtki i ruszają na czele pochodu 1-majowego!
 • ŚLADAMI F1

  Produkcja samochodu biorącego udział w wyścigach F1 sięga milionów dolarów… Amatorszczyzna! Przecież można zrobić takie cacko, że mucha nie siada przy dużo niższym nakładzie. Dziś to udowodnimy! Zbudujemy bolid godny toru rajdowego, a potem pokażemy jak należy wygrywać!

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz: szkolenia@jablon-resort.pl