EVENTY – KREATYWNA INTEGRACJA

W Jabłoń Lake Resort przykładamy dużą wagę do organizowania różnorodnych atrakcji, które zacieśnią więzy między osobami z Waszego zespołu. Integracja to coś więcej niż wspólny posiłek lub wieczór spędzony na potańcówce; to zabawa budująca przyjaźnie na lata, motywująca uczestników do otwierania się na nowe doświadczenia. Odpowiednio przeprowadzone eventy sprawią, że nabierzecie do siebie większego zaufania, a w rezultacie – chęci do długofalowej współpracy przy projektach.

Imprezy integracyjne na Mazurach

Co dla Was zorganizujemy? Jeżeli jesteście fanami zabaw tematycznych, przygotujemy gry scenariuszowe, oparte na interakcjach w grupie. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wcielenia się w postać z innego świata – posiadamy kilka opcji fabularnych do wyboru, ale możemy zaprojektować nową, bazującą na Waszych preferencjach. Oferujemy również gry konstruktorskie (np. budowanie tratwy lub katapulty), a do wykorzystania mamy aż 10 ha zielonej przestrzeni.

Jeżeli kusi Was integracja firmowa na wodzie, zorganizujemy spływ kajakowy Krutynią – malowniczą i łatwą do przepłynięcia rzeką – wyprawę żeglarską lub rejs statkiem po Jeziorze Nidzkim. Wolicie stały ląd? Przygotujcie się na duże wrażenia podczas wyprawy terenowej (na quadach bądź w autach), przepiękne widoki do zaobserwowania na wycieczce rowerowej i pozyskanie nowych umiejętności w trakcie warsztatów CSR (np. budowanie hoteli dla pszczół). Zagwarantujemy Wam takie eventy grupowe, których nigdy nie zapomnicie.

Ponieważ Mazury są regionem o wyjątkowym, niepowtarzalnym w Polsce klimacie, ich walory – bujna flora, rzadko spotykane gatunki zwierząt, a także obecność wielu jezior – pozytywnie wpływają na wieczorną regenerację. Warto czerpać z niej garściami i wziąć udział w zabawach do białego rana: ognisko z grillem, tradycyjna biesiada z muzyką szantową, impreza na plaży? W pełni dostosujemy tematykę nocnych aktywności do Waszych potrzeb (Gala Oscarowa, Piżama Party i wiele innych), oferując również pewne urozmaicenia, np. kasyno, symulatory VR lub fotobudki. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Propozycje dla Ciebie:

 • WARSZTATY CSR

  Społeczna odpowiedzialność biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR) to strategia zarządzania, zgodnie z którą przedsiębiorstwa w swoich działaniach dobrowolnie uwzględniają interesy społeczne, aspekty środowiskowe, czy relacje z pracownikami. Lubimy wszelkie eco inicjatywy i promujemy integrację w formule warsztatów CSR: budowanie hoteli dla pszczół, składanie rowerów dla dzieciaków z domów dziecka i bud dla bezdomnych pisków. Korzyści: budowanie pozytywnego wizerunku firmy, angażowanie i motywacja pracowników i niewątpliwie satysfakcja z niesienia pomocy.
 • KINO PLENEROWE

  czyli leżaki , nogi w piasku, popcorn i emocje pod niebem Jabłoni ! Mamy doskonałe warunki do organizacji niezapomnianych pokazów na plaży. Zapewniamy pełne zaplecze sprzętowe (ekrany, projektory, profesjonalną jakość dźwięku) oraz wszystkie niezbędne pozwolenia. Tobie pozostaje wybrać film, zamówić drinka w beach barze i wspólnie z kolegami zatopić się w fabule, w bajecznych okolicznościach przyrody!
 • KREATYWNI KONSTRUKTORZY

  „Panie majster! Łopata mi się złamała!”. „To się oprzyj o betoniarkę!”. Kawał stary jak świat. Tak jak i zawód budowlańca istniejący od starożytnych przedsięwzięć budowy piramid do… no właśnie, do czego? Kreatywność i wyobraźnia nie zna granic, więc przy odpowiedniej motywacji i materiałach zbudować można wszystko! Przekonajcie się sami jakie cuda techniki możecie stworzyć! Plac budowy… Tutaj każdy staje się czynnym pracownikiem żyjącym z satysfakcji ze swej pracy… Przy użyciu tektury, kleju, drewnianych listew, noży, pędzli, farb itp. podejmuje wyzwanie budowy maszyn, o jakich filozofom się nie śniło! Co budujemy: auta, katapulty i tratwy, które wodujemy na jeziorze. Czas start! Niech wygra najlepszy!
 • LATINO NIGHT

  Gorące rytmy latino, video DJ, pokazy taneczne oraz barmańskie, impreza w Restauracji lub na plaży tuż nad jeziorem. Nie będziecie siedzieli za stołem – porwiemy Was do wspólnej zabawy! Uwodzicielskie rytmy salsy wykreują niejednego zawodowego tancerza, który porwie do tańca piękne tancerki. To będzie gorrrrrąca noc!
 • NA TROPIE ZBRODNI

  W hotelu dochodzi do tajemniczej zbrodni. Minionej nocy jeden z pracowników odnalazł ciało boya hotelowego. Jakby tego było mało, w innej części hotelu skradziono laptopa z najbardziej wyczekiwaną prezentacją, dotyczącą najnowszego firmowego produktu. Prezes nie chce, żeby sprawą zajmowała się jedynie policja. O pomoc prosi prywatnego detektywa, postanawia także zaangażować w dochodzenie pracowników, czyli Was! Kim jest morderca? I czy na pewno chcecie go spotkać na swojej drodze?
 • ORIENTEERING ADVENTURE

  Orientacja w terenie, poprawne odczytywanie map i podejmowanie decyzji co do kierunku marszu… Prawdziwy terenowy trip pełen wyzwań do pokonania! Elementy składowe : marszobieg z regatami pontonowymi i orienteering na rowerach szutrami Puszczy Piskiej. Mazurskie krajobrazy i obszary bogatej fauny i flory to wręcz wymarzone miejsce do poprowadzenia pełnej przygód wyprawy. Choć sam przejazd wybranych odcinków szlaku jest już atrakcją samą w sobie, to jednak warto pokusić się o organizację dodatkowych misji, które będzie dla uczestników przygodą i pretekstem do emocjonującego i zdrowego współzawodnictwa.
 • SPŁYW KAJAKOWY

  Proponujemy Wam udział w niezwykłej przygodzie, w jednym z najpiękniejszych miejsc na Mazurach – szlaku rzeki Krutyni. Szlak przebiega przez teren Parku Krajobrazowego, będziecie wiec o krok, a w zasadzie o wiosło od rzadkich gatunków ptaków i roślin. Zapewniamy sprzęt, instruktaż BHP i opiekę ratowników/ przewodników.
 • PIŻAMA PARTY

  Wapno spłynęło, kwadrat wolny… PIDŻAMA PARTY ! Byłeś już na takiej imprezie?
 • WIECZÓR PIRACKI

  Marzyło Ci się kiedyś by wcielić się w postać tajemniczego kapitana i wyruszyć na poszukiwanie skarbów zatopionych gdzieś u wybrzeży bezludnych wysp? Wyrusz z nami na wyprawę życia podczas wieczoru pirackiego! Porzuć życie szczura lądowego i stań się wytrawnym wilkiem morskim! W Tawernie Pod Zepsutym Pomidorem śmiałkowie marzący karierze pirackiej u boku Kapitana Huka będą mogli odkrywać uroki życia na bezkresnych wodach.
 • WIRUS

  Wirus kilka dni opanował cały świat. Ludzkość nie była na to gotowa. Zarazili się prawie wszyscy. Każdy kto miał kontakt z chorobą, zamieniał się w coś, co tylko z pozoru przypominało człowieka. Bezmyślne dwunogi polowały na zdrowych ludzi. Zamilkło radio, przestała nadawać telewizja. Jesteście jedyną ocalałą grupą. Otrzymaliście informację, że istnieje szczepionka, która może to wszystko zatrzymać. Dzięki niej, będziecie w stanie uratować ludzkość. Aby tego dokonać, musicie dotrzeć do skrzyni, w której zamknięty jest lek.

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz: szkolenia@jablon-resort.pl